به گردو خوش آمدید

شان مایکل

چهار شنبه 12 مهر 1391
17:16
alihoveida

 

 
بیو گرافی : شون مایکل
نام کامل: Shawn Michael Hickenbottom
سن: 45
قد: 6 فوت
رنگ چشم: سبز
رنگ مو: قهوه ای روشن
تاریخ تولد: 22 جولای، 1965
مکان تولد: Chandler/ Arizona
نشان تولد: خرچنگ (برج سرطان)
ملیت: ایالات متحده US
نژاد: سفید پوست
دین: مسیحی
دبیرستان: راندولف های
شغل: کشتی گیر
لقب: کودک دل شکسته Heart Break Kid

زندگى اولیه
-HickenBottom 22 جولای، 1965 در Chandler/ Arizona متولد شد. آخرین فرزند از 4 فرزند خانواده، Randy Scott و Shari. او در یک خانواده ی ارتشی بزرگ شد ومدت کوتاهی از زندگی اش را در برک شایر، انگلستان گذراند. ولی در San Antonio/ Texas بزرگ شد. او در 12 سالگی میدانست که میخواهد یک کشتی گیر حرفه ای شود. -HickenBottom همیشه یک ورزشکار بود. حرفه ی او از 6 سالگی شروع شد، زمانی که به بازی فوتبال پرداخت. او در دبیرستان راندولف در خط حمله بهترین بود و سرانجام کاپیتان تیم فوتبال شد. بعد از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان به غرب Texas و دانشگاه San Marcos رفت ولی خیلی زود فهمید که زندگی دانشگاه برای او نیست. پس آن را رها کرد تا به حرفه ی کشتی بپردازد.


لطفا به ادامه مطلب بروید


مربی او کشتی گیر حرفه ای، Jose Lothario بود. -Lothario به او پیشنهاد کرد که با نام Shawn Michaels به رینگ بیاید. پس از آن که توسط لوتاریو آموزش دید به نیمه ی جنوبی Texas رفت و در ورزشگاه Texas All-Stars Wrestling (TAW) کارش را شروع کرد. -Michaels در این مدت توانست با Paul Diamond جایزه ی تگ تیم TAW را از آن خود کند. 

Hickenbottom با ورزشگاه Central State Wrestling هم کار میکرد. در آنجا او ویارتگ تیمش، Marty Jannety دوبارBattens را شکست دادند و کمربند تگ تیم استیت رستلینگ را از آن خود کردند ولی بعد از آن شکست خوردند و کمربند به Battens بازگشت. هیکن باتم در سال 
۱۹۸۵ چندین بار در دالاس
Texas-based World Class Championship wrestling ظاهر شد.


زندگى خصوصى
در مدتی که Hickenbottom بزرگ میشد هیچکس به او "مایکل" نمیگفت. چون او از این اسم متنفر بود. بنابراین تمام خانواده و دوستان او را "شان" صدا میکردند. در اصل او همیشه شان بوده. در مدتی که پدرش در ارتش بود او به خارج از خانه زیاد رفت وآمد میکرد. او در شرح زندگی اش گفته که چطور در اولین روز مدرسه ی جدیدش وحشت کرده بود؛ هنگامی که معلم میخواست از روی فهرست اسم ها نام فامیل او یعنی Hickenbottom را بخواند، و در حالی که از خنده به نفس نفس افتاده بود او را بیرون کشید و به خاطر صدای غیرعادی تلفظ اسم فامیلش او را دست انداخته بود.

در سال 1996 Hickenbottom با ژستی نه کاملا ع.ر..ی .ا. ن عکس جلد مجله ی play-.-girlشد. این چیزی نبود تا وقتی که فهمید بیشتر خواننده های پلی . گرل همجنس خودش هستند و توسط کشتی گیر های دیگر مسخره میشده. 

ازدواج Hickenbottom با همسر اولش Theresa Lynn Wood بسیار کوتاه بود و به طلاق ختم شد. ولی طلاق کاملا دوستانه و با موافقت هر دو طرف انجام گرفت. او حالا با بازیکن سابق WCW(Rebecca Curci) ازدواج کرده. آنها 31 مارس 1999 در کلیسای کوچک گریسلند در Nevada/ Lasvegas (لاسوگاس، نوادا) ازدواج کردند. عروسی بسیار کوچکی بود، با تشریفات بسیار کم. تنها اشخاصی که به عروسی دعوت شده بودند، Hickenbottom و Curci بودند به همراه یک الویس تقلیدی و ... کشیش. آنها دو فرزند دارند. یک پسر به نام Cameron Kade (کمرون کید) که در 5 ژانویه 2000 به دنیا آمد و یک دختر به نام Cheyenne Michelle (چین میشل) که متولد 19 آگوست 2004 است.

-Hickenbottom چندین تاتو دارد. تاتوی یک قلب را بر بازویش دارد با شمشیری که درون آن فرو رفته و ماری که به شکل Sدور آن پیچیده است. او روی انگشت ازدواجش یک تاتوی R دارد که اول اسم همسرش Rebecca است. بر مچ دست چپش یک دستبند تاتو کرده که از حروف CAMERON تشکیل شده، برای پسرش. روی پای راستش تصویری از تگزاس و روی پای دیگرش تصویری از همسرش را تاتو کرده.
و در نهایت عکس کوچکی از قلب شکسته با حروف HBK بالای آن، سمت راست ب.ا.س.ن.ش تاتو کرده است.

او یک آمبیدکستروس است. یعنی از هردو دستش میتواند استفاده کند.

نقل قول ها
شان مایکل: ( به رندی اورتون)، اگر من بابت هر بدبختی مثل تو که به رینگ میومد، با من مسابقه میداد و میباخت یک نیکل میگرفتم یک میلیونر میشدم؛ اوه ... یه دقیقه صبر کن ... من الان یه میلیونرم و این به خاطر وجود بدبخت هایی مثل توست.
شان مایکل: (به تریپل اچ)، شکار نکن وقتی نمیتونی بکشی.
شان مایکل: من از اینجا بیرون میرم و نمایشی رو بهت نشون میدم که هرگز ندیدی. چرا؟ ... چون من میتونم.
شان مایکل: من دارم میرم که یک مسابقه ی بزرگ رو بهت نشون بدم. چرا؟ ... چون میتونم.
شان مایکل: من Showstopper هستم، رویداد اصلی و آیکون اصلی منم. 

رویدادها و ...
در سال 2007 توانست رکورد خود را برای بیشترین بازی در Wrestlemania به ثبت برساند. 14 بار. البته بعد از آندرتیکر که 15 بار شرکت کرده است.

در Wrestlemania 22 مستر مک ماهون را در مسابقه ی، No Holds Barred شکست داد.

او یک آمبیدکستروس است. یعنی میتواند از هردو دستش استفاده کند. که معمولا از دست راست برای نقاشی و رنگ آمیزی و از دست چپ برای نوشتن استفاده میکند.

او اولین سوپراستار WWF بود که در رویال رامبل نفر اول به رینگ آمد و مسابقه را برد. بعد از او کریس بنوا بود که در سال 2004 برنده شد.

در 1995 شان با Sean Waltmen و Davey Boy Smith در سیراکیوز نیویورک بیرون رفته بودند. چند نفر آنها را تعقیب کرده بودند. آنها به یک کلاب رفتند. مایکل به یاد نمیاورد که چه اتفاقی افتاد. او بیرون رفت تا برای والتمن و اسمیت صبر کند ولی توسط چند مرد مورد حمله قرار گرفت. مایکل در بیمارستان بیدار شد. کشتی گیرهای WWF ، سانی و کریس کاندیدو گفتند که شان به اتاق شخصی هتل آنها وارد شده. وینس مک ماهون از مایکل راضی نبود بنابرین کمربند Intercontinental را از او گرفت وبه شین داگلاس داد.

در 2004 هنگامی که Jannetty مسیحی شد مایکل واقعا او را تعمید داد.

مدیران و هم گروهی های قبلی: چاینا، دیزل (کوین نش)، جوس لوتاریو، جنی مک کارتی، ردی پایپر، ریک رد، سنسیشنال شری، سیشو سید، تریپل اچ، لونا واکن.
Chyna Diesel Jose Lothario Jenny McCarthy Roddy Piper "Ravishing" Rick Rude Sensational Sherri Sycho Sid Triple H Luna Vachon.

از نوامبر 1998 تا ژوئن 2000 به عنوان یکی از اعضای هیئت WWE کار کرد.

اولین کشتی کج کاری بود که قهرمان WWF World، Intercontinental، تگ تیم و European شد و این کمر
بندها را دریافت کرد.

صفحه قبل 1 صفحه بعد