به گردو خوش آمدید

استان کلد استیو استین

چهار شنبه 12 مهر 1391
16:8
alihoveida

 

نام واقعی: Steve williams

متولد : 18 December 1964
 
وزن : 115 كیلو
قد : 188 CM
 
تاریخ ورود : 1989
اهنگ ورودی : اهنگ رینگمستر در سال های 95-96 توسط جیم جانستون
اهنگ هل فروزن اور در سال های 96-98 توسط جیم جانستون
اهنگ I want U tell me در سال های 98-2000 و اواخر 2001 و اهنگ حال حاضر توسط جیم جانستون
اهنگ گلس شترز در سال های 2000-جولی2001 توسط دیستوربد (زمانی كه استین منفور بوده از این اهنگ استفاده می كرده)
شما می تونید آخرین آهنگ استیو استین رو پایین دانلود کنید.
لینک دانلود
 
استیو در 24 نوامبر سال 1990 با كاترین بورهاس ازدواج كرد اما بعد از 2 سال استیو و زنش در تاریخ 7 اگوست 1992 از هم طلاق گرفتند. ( دلیل طلاق انها اشنایی استیو با جینی كلارك بود)
استیو در 18 دسامبر 1992 با جینی ازدواج كرد. ثمره ی این ازدواج استفانی (متولد 1992)( استیو در اخرین ماه سا ل با جینی ازدواج كرد و در همون سا ل بچه شونم به دنیا اومد!!!!!!!!!؟؟؟؟ بیخود نیست كاترین طلاق گرفته!!!!) و كسیدی (متولد 1996) بود. او همچنین دختر سابق خودش رو ( بچه ی خودش و كاترین ) جید رو به فرزندی قبول كرد.
استیو در سال 1999 از این زنش هم طلاق گرفت. بعد از طلاق فرزندان استیو پیش جینی در انگلیس رفتند.
دیری نپایید كه استیو دوباره ازدواج كرد . این دفعه اون با دبرا مارشال در تاریخ 13 سپتامبر 2000 ازدواج كرد.
یه چیز جالب هم بگم در تاریخ 15 جون 2002 یه كسی به پلیس تگزاس زنگ میزنه و خودشو دبرا معرفی می كنه و میگه كه شوهرش اونو زده .وقتی پلیس اونجا میرسه دبرا وحشتناك زخمی بود و استیو هم رفته بوددر 14 اگوست 2002 استین رو دستگیرمیكننو دادگاه اون رو متهم می كنه و اونو به یه سال حبس و 1000$ جریمه و 80 ساعت كار برای دولت (والا منم نفهمیدم اما ترجمش میشه كار برای دولت توسط مجرمین در جاهای سخت) . دبرا متوجه میشه كه این كار استیو عمدی نبوده و بخاطر دارویی بوده كه استیو مصرف می كرده این جوری شده و نمی تونسته استیو خودشه كنترل كنه . دبرا شكایتشو پس می گیره . دبرا در 22 جولای 2002 تقاضای طلاق می كنه و در 5 فبریه طلاقشو به صورت رسمی می گیره.
 
 
 
 
 
استیو دومین پسر بزرگ خانواده بود و 3 تا برادر و یه دونه خواهر داره . او در شهراستین تگزاس زندگی می كرد اما بعد از اینكه مادرش طلاق گرفت اون به شهر ویكتوریا تگزاس رفت . مادر استیو بعد از نقل مكان با مردی به نام كن ویلیامز ازدواج كرد .(نام فامیل اولی استیو اندرسون بود كه بعدآ به ویلیامز تغییرش داد و تا الان هم از ویلیامز استفاده می كنه) 
استیو در بچگی به فوتبال امریكایی و بیسبا ل و طناب كشی علاقه داشت . وی در سا ل 1989 به مدرسه ی كشتی كریس ادامز رفت .
او سپس به WCW رفت و لقب استانر استیو استین رو برای خود انتخاب كرد .
استیو درWCW بسیار موفق بود . از افتخارات او در WCW می توان به چندین بار کسب عنوان WCW tag team اشاره كرد.
( مثلآ او یكبار با برایان پیلمن با فلیر و ارن اندرسون مسابقه داد اما شكست خورد). او چندید بار WCW USA هم شده بود ؛ همچنین داستین رودز رو شكست داده بود (اگه اشتباه نكنم داستین رودز همان گلداست خودمونه). 
استین در 1995 توسط اریك بیشاف از WCW اخراج شد.استیو به ECW رفت. او زمانی كه در ECW بود لقب استون كولد رو برای خودش انتخاب كرد . همچنین با سندمن و مایك ویپرك درگیر شد . او در November to remember 95 از ویپرگ شكست خورد . او در December to Dismember1995 با سندمن و ویپرگ سر ECW مسابقه داد كه سندمن برنده ی ان مسابقه بود..
استیو در اواخر 95 به WWF اومد او اسم The Ring master رو برای خود انتخاب كرد. منیجر او در ان زمان تد دیبیاسه بود . او با ساویو وگا درگیر شد . در این زمان بود كه استین كلشو تراشید . او در رسلمنیا 12 با وگا مسابقه داد و او را شكست داد.
استین در سا ل 96 به شهرت رسید او در این سال استانر رو به شهرت رساند . او King of the Ring هم شد . او با شكست دادن HHH در نیمه نهایی و شكست دادن Jake ‘the snake’roberts به این مقام رسید.
او رویال رامبل 97 رو همچنین برده البته قابل ذكر است كه استین یكبار توسط برت هارت از رینگ بیرون انداخته شد اما این اتفاق از چشم داور مخفی ماند او به رینگ برگشت و برت هارت رو از رینگ انداخت بیرون و برد.
استیو با برت هارت و اون هارت هم درگیری داشت. از مسابقات زیبای او می توان به مسابقه ی او با برت هارت در Wrestlemania 13 اشاره كرد. نوع این مسابقه سابمیشن بود . استین در این مسابقه شكست خورد.
استین مدتی بعد با مك من درگیری داشت كه البته این درگیری ها به مایك تایسون مربوط می شد .
او در رویال رامبل 98 هم با حذف كردن راك برنده شد . او به دلیل برنده شدنش می بایست با شان مایكلز مسابقه می داد.
او توانست در wm 14 با كمك مایك تایسون برنده شود و كمربند WWF رو تصاحب كرد.
درگیری استین با مك من در سا ل 99 به اوج خود رسید در رویال رامبل 99 چیزی نمانده بود كه استین برنده ی مسابقه شود كه مك من با حذف او برنده ی رامبل شد.
او در wm سال 99 با شكست دادن راك توانست برای 3مین بار WWF champion بشه. استیو كمربند خود رو تا سامراسلم نگه داشت اما در سامر اسلم او مسابقه رو (كه triple threat بود و افراد شركت كننده استین و تریپل اچ و منكایند بودند) به منكایند واگذار كرد. استیو در سوروایور سریز با یك ماشین تصادف كرد و به مدت 9 ماه از مسابقات دور ماند.
او در بكلش 2000 امد و تریپل اچ و مك من رو زد و به راك كمك كرد تا كمر بندش رو بگیرد استین در انفورگیون 2000 رسمآ برگشت .
استین در سوروایور سریز 2000 با تریپل اچ دوباره مسابقه داد.
در پاركینگ تریپل اچ دوباره میخواست با ماشین به استین بزند اما ایندفعه استین پیشدستی كرد و ماشین اچ اچ اچ رو 6 متر بالا برد و از انجا به زمین انداخت.
استین همچنین در مسابقه ی هل این ا سلی كه در ارماگدون 2000 بین استین، ریكیشی، كرت انگل، اندرتیكر، تریپل اچ و راك برگزار شد شركت كرد اما برنده ی ان مسابقه كرت انگل بود.
استیو در رویال رامبل 2001 با حذف كردن Kane برنده شد و این موجب شد كه او در مقابل راك قرار گیرد او توانست راك را شكست دهد (اگه اشتباه نكنم با كمك مك من بود) او كمربند را تا انفورگیون حفظ كرد اما در انفورگیون به انگل باخت اما در راء اون رو دوباره پس از 2 یا 3 هفته پس گرفت. در ونجنس 2001 استین كمربند رو به جریكو باخت( ان شب برای جریكو شبی تاریخی بود چون ان شب جریكو هم راك رو برد هم استین رو. او همچنین WCW هم بود كه این باعث شد او WWF و WCW رو با هم تركیب كنه و WWF undisputed champion رو بسازه.)
او در سا ل 2002 با گروه NOW(مخخف New world order) در بیفته . او در WM18 با كوین نش یك مسابقه داد كه اون رو شكست داد. او با تیكر هم سر wwf undiputed هم مسابقه داد كه ان مسابقه رو باخت . او در جاجمنت دی 2002 یه مسابقه ی هندیكپ با بیگشو و فلیر داد واون دو رو هم شكست داد.
اخرین حضور او 3 جون بود كه یك مسابقه بود با فلیر كه استین ان مسابقه رو برد و فلیر می بایست پیش خدمت (بخونید نوكر) استین می شد .
استین به خاطر استوری لاین های بدی كه براش مینوشتن تعصب كرد .
او در نو وی اوت 2003 دوباره برگشت او در WM19 با راك یه مسابقه داد كه باخت. این آخرین مسابقه ی استین شد.
او یه مدت هم جنرال منیجر راء بود . از ان مدت به بعد استین گاه گداری حاضر میشد و اكثرآ به همه استانر می زد و می رفت.

صفحه قبل 1 صفحه بعد