به گردو خوش آمدید

گریت کالی

جمعه 14 مهر 1391
16:11
alihoveida

 اسم : Dalip Singh Rana

 
محل تولد : روستاي ديرانا در استان هيماچال پرادش در كشور هندوستان
 
 تاريخ تولد : يك شنبه ، پنجم شهريور سال 1351 شمسي = 27 August 1972
 
محل رشد و بزرگ شدن : جنگلهاي استان پنجاب در هندوستان
 
محل اقامت فعلي : شهر جالندهار در استان پنجاب در كشور هندوستان
 
قد : 2 متر و 22 سانتي متر وزن : 192 كيلوگرم (420 پوند)
 
لقب ها و نامهاي داخل رينگ : Giant Singh ، The Great Khali
 
مربيان كشتي كج او : اردوي آموزشي حرفه اي كشتي در موسسه All Pro Wrestling (APW Boot
 
 
 
Camp) در شهر هايوارد در ايالت كاليفرنيا آمريكا . نام فن هاي معروف و ضربه هاي Finishing او : Overhead chop ، Choke toss into turnbuckle ،Release Baldo Bomb ، Big boot ، Single arm choke و Powerbomb (فن هاي اول و چهارم و پنجم فن هاي معروف در حمله هاي كشتي حرفه اي هستند). مدير برنامه : Shawn Daivari تاريخ حضور او در رقابتهاي مختلف : شنبه ، 16 مهرماه 1379 شمسي (7 October 2000) در APW و جمعه 18 فروردين ماه 1385 شمسي (7 April 2006) در WWE . وضعيت تاهل : متاهل است و نام همسرش Harpinder Kaur است. Dalip Singh Rana يك ورزشكار رشته بدنسازي و يك كشتي گير حرفه اي هندي است. Singh در حال حاضر براي WWE در آمريكا و در گروه Smack Down كار مي كند و نام داخل رينگ او ، Great Khali است. با قدر 222 سانتي متر او بلندترين سوپراستار در فهرست اسامي WWE است. قبل از آغاز فعاليت حرفه اي ورزشي خود ، Singh يك افسر پليس در استان پنجاب در هندوستان و قهرمان بدنسازي و پهلوان ورزش Pehlwan در هندوستان بود ( Pehlwanكه Pahlwani هم گفته مي شود يك جور ورزشي كشتي سنتي مخصوص كشور هندوستان است).
 
 
 
Dalip Singh در يك خانواده فقير در روستاي ديرانا در استان هيماچال پرادش در كشور هندوستان ، متولد شد و سومين فرزند از هشت فرزند خانواده بود. در دوره جواني ، به عنوان كارگر در كنار جاده ، سنگ مي شكست و پول مختصري دريافت مي كرد تا كمك حال خانواده باشد. هنگامي كه درباره قد و قواره اعضاي خانواده Singh از او سوال شد ، گفت كه تمام اعضاي خانواده شامل پدر و مادر و فرزندان ديگر ، قد نرمال و طبيعي دارند و گفت كه فقط پدر بزرگش خيلي بلند قد بوده است. در سال 1993 ميلادي ، هنگامي كه او به عنوان كارگر در تپه هاي هيماليا مشغول به كار بود ، وضعيت زندگي او شروع به تغيير كرد. تا آن زمان او در چندين رشته ورزشي سعي خود را كرده بود و در همه آنها بسيار موفق هم بود. اما استعداد خارق العاده اي از خود در بدنسازي نشان داد. رييس كل اداره پليس استان پنجاب توجهش به Singh جلب شد و به او كمك كرد تا به نيروي پليس ملحق شود. اين تغيير در شغل او به Singh اجازه داد كه بيشتر به تمرينات بدنسازي خود بپردازد و بالاخره عنوان آقاي هند را در سال 1997 – 1998 بدست آورد. موفقيت و تلاش و كار سخت او ، به او اجازه داد تا در سال 1999 در آمريكا به عنوان كشتي گير ، دوره ببيند ، جايي كه او مهارتهاي خود را براي حضور در مسابقات رسمي و بزرگ ، توسعه داد و باعث شد چندين عنوان قهرماني را در ژاپن كسب كند و هنوز هم در آنجا يك چهره بسيار محبوب است. برنامه زمانبندي آموزش Singh ، روزانه ، از دو ساعت آموزش سنگين در صبح و دو ساعت در بعد از ظهر تشكيل شده است. براي نگهداري از هيكل و سايز خود ، نياز به يك رژيم غذايي دقيق و كامل و بسيار وحشتناك دارد. Singh روزانه ، 5 گالن شير (19 ليتر) ، 5 عدد جوجه و دوازده تخم مرغ و مقادير زيادي نان هندي (chapati) ، آب ميوه و انواع ميوه ها را مي خورد. هدف Dalip Singh در زندگي ، حمايت از خانواده اش و كمك به تمام افراد محل زندگي اش است. او يك اسطوره و مربي فعال ، براي جوانان استان پنجاب است و آنها را تشويق مي كند كه از مواد مخدر دور باشند و به شدت به آنها تاكيد مي كند كه با ورزش كردن به انضباط ، خودداري ، موفقيت و سلامتي ، برسند . او در روز چهارشنبه ، هشتم اسفند سال 1380 شمسي (27 February 2002) با Harpinder Kaur ازدواج كرد. هنگامي كه Dalip Singh ، يك كشتي گير حرفه اي براي All Pro Wrestling در آمريكا شد ، اولين حضور او در اكتبر سال 2000 ، با نام Giant Singh بود كه به همراه با هم تيمي خود به نام Tony Jones در مقابل West Side Playaz 2000 قرار گرفت.
 
 
در روز دوشنبه ، هفتم خرداد سال 1380 ((28 May 2001 ، Brian Ong ، كشتي گيري كه آموزشهاي مخصوصي در APW ديده بود ، داوطلب شد تا Dalip Singh روي او فن flapjack را اجرا كند (فني كه كشتي گير توسط حريف بلند شده و با صورت به زمين برخورد مي كند). در اثر يك حركت اشتباه Brian Ong در هنگام بازي ، هنگامي طبق دستور مربي اش رفت تا به جاي پشت Singh ، پيراهن او را بگيرد ، به زمين خورد و به شدت مجروح شد. او قبلا هم يكبار ضربه مغزي شده بود و بار دوم باعث شد كه او در يك وضعيت بسيار خطرناك قرار بگيرد. اين مسئله باعث شد كه Singh به طور غير عمدي باعث مرگ Brian Ong بشود. All Pro Wrestling در دادگاه در مقابل خانواده Brian Ong ، شكست خورد و مجبور شد 3/1 ميليون دلار خسارت به پدر و مادر Brian Ong بدهد. در ماه August سال 2001 ، Singh توسط رئيس انجمن كشتي Team 2000 به نام Masahiro Chono (كشتي كج كار ژاپني) به New Japan Pro Wrestling (NJPW – انجمن كشتي گيران حرفه اي ژاپن – مانند WWE در آمريكا) آورده شد. همراه Singh مرد غول پيكر ديگري به نام Giant Silva بود. آنها با همديگر بلند قد ترين Tag Team در تاريخ كشتي حرفه اي را با ميانگين قد 44/218 سانتي متر تشكيل دادند و مجموع وزنشان به 47/365 كيلوگرم رسيد. اين دو براي اولين بار در ماه October سال 2001 در استاديوم شهر توكيو (Tokyo Dome ) با هم ، هم تيم شدند و توسط Masahiro Chono ، نام اين Tag Team دو نفره " Club 7 " گذاشته شد.
 
 
 
 Dalip Singh و Giant Silva به همراه Masahiro Chono به عنوان اعضاي " Club 7 " : اين دو موفق شدند كشتي گيران Yutaka Yoshie ، Kenzo Suzuki ، Hiroshi Tanahashi و Wataru Inoue را در يك مسابقه Handicap Match و در حالي كه Giant Silva ، در آن واحد Hiroshi Tanahashi و Wataru Inoue را به زمين چسبانده بود ، شكست دهند. Singh براي اولين بار در يك رقابت Tag Team به همراه Hiroyoshi Tenzan ، در استاديوم توكيو در ماه January سال 2002 ، شكست خورد كه عامل اين شكست همان Hiroyoshi Tenzan بود. او يك بار ديگر در ماه March ، در غالب يك Tag Team ، شكست خورد. در آن مسابقه ، Singh ، توسط Manabu Nakanishi به زمين چسبيد و داور تا سه شمرد. بدترين شكست او در ماه August در استاديوم Tokyo Nippon Budokan بود كه در آنجا بعد از يك دعوا و مشاجره با Giant Silva ، توسط او در يك مسابقه تن به تن ، به زمين چسبانده شد و داور تا سه شمرد و بازي را باخت .
 
 
 
 ورود به WWE : در روز دوشنبه ، 12 دي سال 1384 شمسي (2 January 2006 ) ، Singh با WWE قرارداد امضا كرد و بعد به Deep South Wrestling رفت تا در آنجا پيش از حضور رسمي در WWE ، آموزش ببيند. ( Deep South Wrestling – DSW – و Ohio Valley Wrestling - OVW – دو موسسه وابسته به شركت WWE هستند و كشتي گيران قبل از حضور در بازيهاي رسمي در آنجا آموزش مي بينند كه البته OVW معروفتر از DSW است ) در كنار Shawn Daivari ، Singh بدون نام ، در تاريخ جمعه 18 فروردين سال 1385 (7 April 2006) در يك صحنه از بازي Smack Down آمد و Undertaker را بدون آمادگي قبلي ، در خلال بازي با Mark Henry از روي زمين بلند كرد و باعث شد اين دو بعدا يك مسابقه با هم بدهند. هفته بعد او تحت عنوان " The Great Khali " معرفي شد. او اولين بار در رينگ Smack Down در تاريخ جمعه ، اول ارديبهشت سال 1385 شمسي (21 April 2006) در مقابل Funaki ظاهر شد و بازي را برد. در تاريخ جمعه ، 15 ارديبهشت سال 1385 شمسي (5 May 2006) ، كه شب مسابقات Smack Down بود ، Khali قرار دادي امضا كرد كه با Undertaker در روز يك شنبه ، 31 ارديبهشت سال 1385 (21 May 2006) در P.P.V ، Judgment Day ، رقابت كند. در همان شب او وسط يك مسابقه WWE Cruiserweight Championship كه بين حريفان قدر آن مسابقه يعني ، Super Crazy و Kid Kash و Nunzioدر غالب يك مسابقه Triple Threat Match در حال برگزاري بود ، حمله كرد و هر سه آنها به علاوه Vito را به زمين كوباند. در رينگ مسابقات Smack Down در تاريخ جمعه 22 ارديبهشت سال 1385 شمسي (12 May 2006) ، JBL ، Khali را به جان Rey Mysterio انداخت. Khali در مقابل Rey Mysterio ، حدود 61 سانتي متر بلندتر و 5/113 كيلوگرم سنگين تر بود و خيلي راحت توانست در مقابل قهرمان سنگين وزن جهان ، پيروز شود. در مسابقه در مقابل Undertaker در Judgment Day 2006 ، Khali چندين ضربه محكم به Undertaker زد و در نهايت با يك ضربه پا كه به سر او زد ، او را شكست داد و موجب شد تا همچنان در WWE شكست ناپذير بماند. در تاريخ جمعه ، 12 خرداد سال 1385 شمسي (2 June 2006) ، در رينگ Smack Down ، هنگامي كه Roddy Piper داشت بلد نبودن زبان انگليسي Khali و زندگي گذشته او را مسخره مي كرد ، Khali به همراه Daivari وارد رينگ شدند و Khali خشمگين ، Roddy Piper را ناك اوت كرد. 
 
 
 
فعاليتهاي هنري Khali : Singh نقش Turley را در نسخه 2005 فيلم سينمايي The Longest Yard (طولاني ترين حياط) بازي كرد. او نقش يك زنداني نامتعادل با رفتار و خلق و خوي متغير را بازي كرد. Dalip Singh در اولين نمايش نسخه 2005 فيلم سينمايي The Longest Yard :  آسيا از آمريكايي هاي جنايت كار دارند ، وگرنه او ذاتا عصباني و خشن نيست.

بیگ شو

پنج شنبه 13 مهر 1391
21:8
alihoveida

 نام اصلي:پائول دونالد وایت, جی‌آر

لقب: بیگ شو

تاريخ تولد:8فبريه1971(35 ساله)

محل تولد:آیکن، کارولینای جنوبی

وضعيت:متاهل

قد:۲ متر ۱۳ سانتی‌متر

وزن:۲۲۰ کیلوگرم

 

-----------------------------------
 
بیوگرافی بیگ شو:
 
پاول دونالد ویت در هشتم فوریه ی 1972 به دنیا آمد.همه ی ما اون رو با نام درون رینگ او یعنی بیگ شو می شناسیم.او یک کشتی گیر حرفه ای و یه هنرپیشه هست و هم اکنون با WWE قرارداد داره و در برند اسمک داون فعالیت میکنه.در کشتی حرفه ای او 5 بار قهرمان جهان شده:دو بار قهرمانی سنگین وزن دبلیوسی دبلیو،دو بار قهرمان دبلیودبلیواف و یک بار هم قهرمان ای سی دبلیو.این قهرمانی ها او رو به اولین شخصی مبدل کرد که هر سه کمربند رو تا حالا داشته.گذشته از این قهرمانی ها او یک بار قهرمان ایالات متحده،5 بار قهرمان تگ تیم(دوبار با آندرتیکر،یک بار با کین،یک بار با جریکو و یک بار با دمیز)،دو بار قهرمان تگ تیم دبلیودبلیوای (یک بار با جریکو و یک بار هم بامیز) و سه بار قهرمان هار کور شده.
 
زندگی نامه و کریر کشتی حرفه ای بیگ شو:
 
دبلیو سی دبلیو (1999-1995)
پاول ویت اولین نمایش خودش رو در دبلیوسی دبلیو ،سال 1995 در اسلمبوری داشت، به عنوان یک مرد قوی هیکل در مین ایونت بین هالک هوگن و رندی سوج برابر ریک فلیر و ویدر.او همچنین در پی پر ویو دگریت امریکن بش همان سال به عنوان تماشاگر در مسابقه ی بین آرن اندرسون و رنگید حضور داشت.نزدیک یک ماه بعد بیگ شو در مصاحبه ی بین هالک هوگن و جین اکرلند دخالت کرد.او خودش رو پسر آندره د جاینت معرفی کرد و از اون پس وارد استوری لاینی با هویت پسر جاینت شد تا هالک هوگن رو به خاطر مرگ پدرش سرزنش کنه.بیگ شو به دانگن آف دوم پیوست،کسانی که با هوگن و متحدانش در جنگ بودند.پس از این که بیگ شو موتورسیکلت هوگن رو با یک مانستر تراک خراب کرد ، هوگن او رو به یک "مانستر تراک بتل" چلنج کرد.بیست و نهم اکتبر هوگن موفق شد اون مسابقه رو ببره.همون شب بیگشو به رینگ اومد و هوگن رو برای کمربند دبلیو سی دبلیو چلنج کرد.در اون بازی بیگ شو پس از دخالت منجر هوگن،جیمی هارت با قانون دی کیو برنده شد.هوگن باید کمربند رو می گرفت اما هارت فهمید که درقراردادی که برای اون بازی امضا کرده بودند قید شده بود که صاحب کمربند با قانون دی کیو هم تغییر خواهد کرد.به این ترتیب بیگ شو در سن 23 سالگی جوان ترین قهرمان سنگین وزن دبلیوسی دبلیو شد.پس از چند مدت بیگ شو با برد ریک فلیر برای دومین بار قهرمان این تایتل شد البته پس از این که هوگن ان دبلیو او رو تشکیل داد او کمربند رو به هوگن واگذار کرد. او همچنین به ان دبلیو او هم پیوست ولی به خاطر درخواست یک تایتل مچ از هوگن از این گروه اخراج شد.پس از اون او با این گروه دشمنی پیدا کرد و همراه استینگ و لکس لاگر دو بار قهرمان تگ تیم شد.بیگشو در اواخر حضورش در دبلیوسی دبلیو با ان دبلیو او مشکلات زیادی داشت.قرارداد او با دبلیوسی دبلیو هشتم فوریه ی 1999 در بیست و هفت سالگی به اتمام رسید.
 
دبلیودبلیوای(2006-1999)
نهم فوریه ی 1999 بیگ شو قراردادی ده ساله با دبلیودبلیواف بست.او در کیج مچ بین مستر مک مهن و استیو آستین دخالت کرد و به آستین حمله کرد. بعد از اون او به عنوان بادی گارد مک مهن فعالیت کرد. بیگ شو هفته ها با نام "بیگ نستی" در دبلیودبلیواف فعالیت کرد تا آنکه نامش رو به "بیگشو" تغییر داد. او کم کم جایگاه خودش رو در کمپانی پیدا کرد.بیگشو و آندرتیکر با هم تگ شدند و با ایکس پک و کین درگیر شدند.اونها موفق شدند دو بار قهرمان تگ تیم بشن.پس ار مصدومیت آندرتیکر او با برنده شدن در تریپل ترت برابر راک و تریپل اچ قهرمان دبلیودبلیواف شد.بیگ شو همچنین استوری لاینی رو با بیگ باس من داشت.سوم ژانویه ی 2000 در راء تریپل اچ بیگ شو رو شکست داد و کمربند رو از او گرفت.بیگ شو باید تایتل رو از تریپل اچ پس می برد برای همین در رویال رامبل 2000 شرکت کرد.او در پایان توسط راک حذف شد.اما درگیری ای با او پیدا کرد که شخصیتش رو به هیل تغییر داد.او ادعا داشت که رامبل رو برده.بیگ شو ویدئویی درست کرد که که نشون میداد پای راک در رامبل به زمین خورده.برای همین او برای تایتل شات رسلمنیا در نو وی اوت 2000 به مصاف راک رفت.در اون مسابقه بیگشو برنده شد.راک مصمم بود که تایتل شاتش رو پس بگیره برای همین قرار شد در راء سیزدهم مارس به مصاف بیگشو بره.اگر بازی رو می برد مسابقه ی رسلمنیا تریپل ترت می شد و اگر می باخت باید از کشتی خداحافظی می کرد.شین مک مهن داور مخصوص این مسابقه شد،درحالی که از بیگشو طرفداری می کرد.در اون بازی مستر مک مهن دخالت کرد و داور شد.او به راک کمک کرد تا برنده شه.در راء بیستم مارس تریپل اچ از تایتلش برابر راک و بیگشو دفاع کرد.(این بازی قرار شد در راء برگزار شه).پس از مسابق هلیندا مک مهن اومد و گفت که این بازی در رسلمنیا المنیشن فتال 4وی خواهد شد و میک فولی رو هم اضافه کرد.خانواده ی مک مهن هر یک سهمی در این بازی داشتند.در رسلمنیا سال 2000 این مسابقه در حالی برگزار شد که بیگشو اولین فردی بود که حذف گردید.بعد از رسلمنیا نقش بیگشو بیبی فیس شد.بیگشو بعد از مدتی درگیری با آندرتیکر از لیست دبلیودبلیواف حذف شد تا کاهش وزنی داشته باشد.او در فاصله ی زمانی 2002 تا 2005 در برند اسمک داون فعالیت کرد و در اونجا با افراد بسیاری مانند براک لسنر،کورت انگل و رندی ارتن درگیری داشت.
 
ای سی دبلیو (2007-2006)
هفتم ژانویه ی 2006 بیگ شو به برند جدید دبلیودبلیوای یعنی ECW پیوست.او در وان نایت استند پس از مسابقه ی بین تاجیری و سوپرکریزی برابر فول بلاد ایتالینز دخالت کرد و به همه ی اونها حمله کرد.در اپیزود چهارم جولای ای سی دبلیو در فیلادلفیا بیگ شو به مصاف راب ون دم رفت و با کمک پاول هیمن،جنرال منجر آن زمان قهرمان ای سی دبلیو شد.پس از قهرمان شدن بیگ شو تماشاگران بسیار ناراضی بودند و با پرتاب بطری نارضایتی خودشون رو اعلام کردند.این قهرمانی باعث شد بیگ شو اولین فردی لقب بگیره که سه تایتل دبلیوسی دبلیو،دبلیودبلیوای و ای سی دبلیو رو در طول کریر خودش بدست آورده.در طی هفته های فراوانی بیگشو از کمربندش مقابل افراد زیادی مانند کین و ریک فلیر دفاع کرد.او همچنین با سابو هم استوری لاینی داشت.بیگشو سابو رو در سامراسلم شکست داد.او در سایبر ساندی به مصاف کینگ بوکر و سینا رفت.در آن مسابقه بوکر برنده شد.در سوروایور سریز در مسابقه ی 5-5 جان سینا و بابی لشلی موفق شدند به کمک هم تیم بیگ شو رو ببرند.بعد از اون بیگ شو با لشلی درگیری پیدا کرد.بابی لشلی از اسمک داون به ای سی دبلیو منتقل شد تا با بیگشو استوری لاینی داشته باشه.لشلی در یک المنیشن چمبر خونین در پی پر ویو دیسمبر تو دیسممبر تونست قهرمانی رو از بیگشو بگیره.پس از استوری لاین با بابی لشلی بیگ شو اعلام کرد که مصدومه و مدتی رو دور از رینگ سپری کرد.
 
بازگشت به دبلیودبلیوای(2008 تا کنون)
اون پس از 108 پوند کاهش وزن هفدهم فوریه ی 2008 به مسابقات دبلیودبلیوای بازگشت.گرچه نتونست موفقیت های گذشته اش رو تکرار کنه.او در رسلمنیا 24 با ستاره ی معروف بوکس جهان،می ودر مسابقه داد که شکست خورد.سپس با آندرتیکر استوری لاینی داشت.در رسلمنیا 25 در تریپل ترتی برابر جان سینا و ادج قرار گرفت که در اون مسابقه هم شکست خورد.پس از اون بیگشو با جان سینا استوری لاین کوتاهی رو داشت.در اون زمان ادج و جریکو قهرمان تگ تیم شدند اما ادج مصدوم شد و جریکو باید پارتنر جدیدی رو معرفی می کرد.جریکو،بیگ شو رو انتخاب کرد.اونها مدت ها قهرمان باقی موندند تا این که در تی ال سی 2009 مقابل دی جنریشن ایکس شکست خوردند و کمربند رو واگذار کردند.در اپیزود اول مارس راء بیگ شو و میز به مصاف دی جنریشن ایکس رفتنند و اون ها رو شکست دادند و قهرمانان جدید تگ تیم لقب گرفتند. تیم شومیز در رسلمنیا 26 به مصاف جان موریسون و آرتروث رفت که موفق شدند برنده بشن.سرانجام میز و بیگ شو در بیست و ششم آوریل عنوان خودشون رو به هارت داینستی واگذار کردند. بعد از باختشون بیگ شو به میز ناک اوت پانچ زد و بعد از مدتی فیس شد. سرانجام بیگشو به اسمک داون درفت شد. اون استوری لاین هایی با جک سواگر و سی ام پانک داشت. هم اکنون هم بیگشو در راو به سر می برد و حضور فعالی در این برند دارد.

مربي او:
Larry Sharpe
تاريخ ورود به كشتي كچ:
1994
لقبهاي ديگر:
The Giant (WCW)
Big Nasty Bastard (WWF)
The Showster
حركت پاياني:
The Chokeslam
حركتهاي مورد علاقه كه زياد استفاده ميكنه:
Choke Toss
Press Slam
Elbow Drop
Big Boot
Hog Log
Alley Oop
دشمنان:
Hulk Hogan
Kevin Nash
Dallas Page
Shane McMahon
Kane
Brock Lesnar
The Rock
The Undertaker
The Big Bossman
Mark Henry (OVW)
Kurt Angle
Rikishi
Nathan Jones
Raven
Bradshaw
Steve Austin
Booker T
Eric Bischoff
Rey Mysterio
Eddy Guerrero
Hardcore Holly
John Cena
Kurt Angle 
Luther Reigns
John Layfield
Gene Snitsky
Triple H
Carlito Cool
Chris Masters
Tommy Dreamer
افتخارات:
او يك بار كمربندWCW Heavyweight title رو داشته.
او يك بار كمربندWCW Tag Team titles رو داشته
او يك سال با شكست دادنTriple H & The Rock توانست كمربندWWF Heavyweight title رو بگيره.
او همچنين به همراهThe Undertaker كمربندWWF Tag Team title رو داشته.
او يك بار كمربندWWF Hardcore title رو داشته.
در نو مر30 سال2003 با شكست دادنEddie Guerrero توانست كمربندWWE United States title رو بگيره.
درSurvivor Seriesسال2002با شكست دادنBrock Lesnar توانست كمربندWWE Undisputed title رو بگيره.
در1نوامبر2005به همراه يارش يعنيKaneتوانست با شكست دادنLance Cade & Trevor Murdoch كمربندWWE World Tag Team titles رو بگيره.
در4جولاي2006 با شكست دادنRob Van Dam توانست كمربندECW World Heavyweight title رو بگيره.


خسرو وزیری

پنج شنبه 13 مهر 1391
20:43
alihoveida

نام:The Iron Shiek

 نام:حسین خسرو وزیری

 
وزن:۱۱۷ کیلو
 
قد:۱۸۵ سانت
 
تاریخ ورود:۱۹۷۰
 
اهل:تهران ایران
 
متولد: ۱۹۳۹
خسرو وزیری  افتخار ایران در زمینه کشتی کجه . او همیشه ایرانی بوده و به ایرانی بودنش افتخار کرده و هیچوقت مثل اون شاون داوری ملیجک آمریکایی ها نبوده و خودشو مثل سیریش به عرب ها و هندی های کشتی کج نچسبونده و نوچه ی کسی نبوده .
من به رسم وطن پرستی اولین بیوگرافی ای که از کشتی کج کاران میزارم رو بیوگرافی خسرو وزیری انتخاب کردم و امیدوارم خوشتون بیاد و همچنین آرزو می کنم اون بوزینه ایرانی آمریکایی ( خسرو داوری ) آدم بشه و کمتر آبروی ایرانیان رو ببره .
 
آغاز کار:1972
نام های دیگر او در کشتی کچ:
Great Hussein Arab
Great Hossein Arab
Ali Vasari (Georgia)
Col Mustafa (WWF
فینیشر:The Camel Clutch
مربی:
دشمنان:
Jim Duggan
Sgt Slaughter
Dick Murdoch
Bob Backlund
Hulk Hogan
Killer Bees

ظواهر امر از این قراره که ایشون موفق شده اولین افتخار مهم ورزشیش رو به عنوان یک کشتی گیر آزاد کار در بازیهای المپیک سال 1968 بدست بیاره.یک سال بعد به علت علاقه ی ای که به سکونت در آمریکا داشت به اونجا رفت و و کار خودشو به عنوان یک مربی کشتی آغاز کرد و چندی بعد در نهایت پیشریف به مقام کمک مربی گری کشتی آزاد تیم ملتی ایالات متحده ارتقا یافت.حتی او در یک برهه ی زمانی کوتاه سرمربی تیم ملی هم شد.
چند بعدی در المپیک 1972 او به عنوان بادی گارد شاه ایران شناخته تر شد و در اون شب با Verne Gange حامی موسسه ی American_Wrestling_Association یا همون AWA آشنا شد و این مقدمه ای بر حضور پربار او در ورزش کشتی کچ شد.اندام ورزیده و قدرتمند او یکی از عوامل مهم در پیشرفت او در این ورزش شد.
بعد از چندی تمرین در این موسسه سرانجام او با نام Great Hussein Arab وارد مسابقات شد.در سال 1979 او که بانام حسین عرب در WWF به کار خودش ادامه میداد ،با شرکت در یک باتل رویال و شکست حریفانش از جمله Bob Backland موفق شد اولین قهرمانی خودش یعنی WWF Champion را کسب کند.نکته ی قابل توجه این بود که خسرو این کار رو با 30 دقیقه جنگیدن به اتمام رساند.
بعد از این ماجرا خسرو به Mid-South Wrestling پیوست ولی به جرات می توان گفت دوران موفقی را در آنجا سپری نکرد و آنجا لقب The Iron Sheik را برای خود برگزید. او همچنینن در این مدت با همسر خود به نام Caryl ازدواج کرد.
در هر صورت در سال 1983 خسرو به WWF بازگشت و دوران طلایی جدیدی رو آغاز کرد و در یک برهه ی زمانی به عنوان Master Of The SupLex مشهور شد و این موضوع به خاطر سوپلکسهای زیبایی بود که اجرا میکرد.
در همان سال خسرو باز هم موفق شد تا برای مسابقه بر سر کمربند WWF چلنج بشه و در 26 دسامبر باز هم موفق به شکست Bob Backland با حرکت ابداعی و معروف خودش شد .
پس از این وزیری توانست کمربند خودش رو در مقابل بزرگانی همچون Chief Jay Strongbow, Pat Patterson, Bob Backlund, Salvatore Bellomo و Tito Santana حفظ کنه .به هر حال وزیری در این مدت خودش رو به عنوان چهره ی اول کشتی کچ به مردم جهان نمایانده بود تا اینکه رقیب بعدی او یعنی Halk Hogan وارد میدان شد.در 23 ژانویه ی 1984 این دو در یکی از مشهورترین مسابقات تاریخ WWF مقابل هم صف آرایی کردند که در یک بازی نفس گیر این Halk Hogan بود که موفق به شکست وزیری شد و به این ترتیب خسرو کمربند خودش از دست داده ،می دید.(جالب اینجاست که در اون مسابقه به نظر میرسید خسرو رو شماره 2 کیک اوت زد)
مدتی بعد Verne Gange مربی اسبق خسرو یک پیشنهاد جالب به او داد و به او گفت اگر بتونی در یک مسابقه زانوی Halk Hogan رو بشکنی ،می تونی صد هزار دلار جایزه دریافت کنی که خسرو این پیشنهاد رو قبول نکرد.
بعد پایان درگیریهای خسرو و Halk ،رقیب بعدی خسرو در wwf کسی جز Sgt Slaughter نبود.عاملان اصلی این درگیری سردمداران وقت wwf یعنی وینس مکمن و پت پترسون بودن و بعد درگیری های خونینی که بین این دو شکل گرفت سرانجام 16 ژوئن 1984 مسابقه ی مشهور Boot Camp Match برای این دو کشتی گیر ترتیب داده شد.در این مسابقه فرد پیروز صلاحیت هر گونه تحقیر حریفش را داشت و متاسفانه خسرو در این مسابقه شکست خورد و تمام ماجراهایی که نباید رخ میداد،اتفاق افتاد.
مدتی بعد خسرو به همراه Nikolai Volkoff و به منیجری Fred Blassie گروه Foreign legion رو تشکیل دادند و در نهایت در اولین Wrestlemania ی تاریخ موفق به شکست تیم Mike Rotundo & Barry Windham شدند و عنوان تگ تیم WWF را برای اولین بار ازان خود کردند.شاید این آخرین شب رویایی برای خسرو در WWF بود.
طولی نیانجامید تا این دو کمربند خودشون رو واگذار کردند.
در 8 جولای 1985 خسرو در تورنمت King Of The Ring بعد از شکست حریفانی سرسختی چون سانتانا در فینال به Don Muraco باخت و نتوانست این عنوان را به عناوین زیاد خودش اضافه کند.
به هر حال خسرو در مدت حضورش در WWE دوبار دیگر در WM های به ترتیب 2و3 شرکت کرد ولی در هیچکدام موفقیتی کسب نکرد.در اواخر سال 1987 بود که خبر مثبت بودن تست کوکائین خسرو به سان بمبی در کمپانی صدا کرد.خیلی ها معتقدند که نارضایتی محض خسرو از کمپانی در آن مقطع ،عامل اصلی این اتهام ناروا بود.بعد از چند وقت هم خبر رسید خسرو دریک تصادف به شدت مصدوم شده و قادر به ادامه ی کار در wwf نیست.اما یک سال بعد خسر وزیری در World Class Championship Wrestling ظاهر شد .
او همچنین در سال 1988 به لیگ سابق خودش AWA برگشت و در کمال تعجب با رقیب سابق خودش یعنی Sgt Slaughter درگیری های خونینی به جریان انداخت .
بعد از این درگیری ها او برای دو سال به NWA پیوست و در اونجا هم درگیری های زیادی رو با Sting تجربه کرد تا سرانجام در سال 1991 به WWF بازگشت .اما نه با آن شخصیت قدرتمند سابق خودش ،بلک با یک شخصیت عرب با نام Col Mustafa .متاسفانه باید گفت خسرو در این سالها باز هم قربانی سیاستهای کثیف کمپانی در مورد عربها شد و با تگ تیم عراقی خودش یعنی جنرال ادنان بارها مضحکه ی سمبل مطلق آمریکا یعنی Halk Hogan شدند.(شاید قبول شخصیت یک عرب محض ،لطمه ی زیادی به تاریخچه ی فوق العاده ی خسرو زد و حتی کمپانی در این مدت قصد داشت شخصیت قدرتمند The Iron SheiK به دست فراموشی مردم بسپاره)
به هر حال او پایان خوشی رو برای دوران کشتی خودش ندید و بعد از یک غیبت طولانی مدت در سال 1997 به عنوان منیجر The Sultan یا همون آکا ریکیشی در میادین ظاهر شد که این موضوع هم دیری نپایید.
بعد از این هم آیرون در آخرین نبرد خودش در رینگ در Wrestlemania X-7: در Battle royal ویژه ،با بیرون انداختن رقیب قدیمی خودش یعمی Sgt Slaughter پیروز از میدان خارج شد.(این مسابقه به صورت نمادین بین استارهای دهه ی 80 و 90 تدارک دیده شده بود.)
با کمال افتخار باید گفت : خسرو در پشت پرده ی کمپانی (در یک مقطع کوتاه) مربی گیری اشخاصی مثل برت هارت و ... رو به عهده داشته.
خسرو در زندگی شخصی خودش دچار فراز و نشیب های زیادی بوده و یکی از وحشتناک ترین حوادث زندگی او کشته شدن ماریسا وزیری دختر 27 ساله ی خسرو توسط دوست پسر آمرکایی خودش،در سال 2003 و در آپارتمان شخصیه خود خسرو است.همچنین چارلز نیلوندز ،قاتل دختر او 6 ماه بعد تبرئه شد.
او همچنین در سال 2002 به اتهام ترورریست بودن،در یکی از فرودگاه کانادا بازگشت داده شد که موجبات شکایات خسرو به سفارت آمریکا را در پی داشت.
در سال 2005 خسرو به یاری دشمن جانی خودش یعنی Sgt. Slaughter به Hall Of Fame کمپانی WWE پیوست .
او مدتی هم در پشت و جلوی پرده ی لیگ Pro Wrestling Xtreme: خدمت کرد .
در 10 مارچ 2008 خسرو به همراه نیکولای وولکف قصد برگزاری مسابقه ریمچ رستلمانیای 1 رو داشتند .اونا قرار بود به مصاف رقیبان سابق خودشون یعنی . Mike Rotundo & Barry Windham برن که اگه اشتباه نکنم به دلیل ورورد خسرو با پرچم فعلی ایران این مسابقه برگزار نشد.
یکی از ماجرای های مشهوری که برای خسرو اتفاق افتاد حضور او در شوی The Jerry Springer Show بود که در اونجا خسرو به عنوان پدیده ی کشتی کچ قرن معرفی شد .با آن کفشهای مخصوص و نوک تیز خودش.و در اونجا خسرو مورد تشویق بسیاری از حضار واقع شد.
یکی از ماجراهای جالب زندگی ورزشی خسرو ،ماجرای ASW بود که در این جریان باب بکلند که مقام خودشو از دست داده ،در محله ی ایرانیها در لس آنجلس به خسرو حمله می کنه.و دریک جریان که گفته میشه ناشی از واقعیت بوده کتک کاری بدی بین اونا شکل گرفته.
او همچنین با یار قدیمی خودش Volkoff جریانی همچون کارد و پنیر رو داشته که این مشکلات شخصی مربوط به چند اسکناس خرد بوده است........
    کل افتخارات:

(New Zealand) British Empire/Commonwealth Heavyweight title [as Ali Vaziri] defeating Rick Martel (1977); 
NWA Pacific Northwest Tag Team titles w/Bull Ramos defeating Jesse Ventura & Jerry Oates (April 18, 1978); 
NWA (Vancouver) Canadian Tag Team titles w/Bobby Bass defeating Don Leo Jonathan & Jake Roberts (July 24, 1978); 
NWA Mid-Atlantic Heavyweight title defeating Jim Brunzell (May 11, 1980); 
NWA (Toronto) Canadian Heavyweight title [Great Hossein Arab] defeating Dewey Robertson (May 25, 1980); 
NWA (Toronto) Canadian Heavyweight title [Great Hossein Arab] defeating Angelo Mosca (August 10, 1980); 
NWA National Television title defeating Ron Garvin by DQ in Tournament Final (May 28, 1983); 
WWF World Heavyweight title [Managed by Fred Blassie] defeating Bob Backlund (December 26, 1983); 
WWF Tag Team titles w/Nikolai Volkoff defeating Mike Rotunda & Barry Windham (March 31, 1985); 
NWA 2000 (North Carolina) American Heritage Heavyweight Title defeating Timber (December 27, 1997); 
WWE (World Wrestling Entertainment) Hall of Fame Inductee (April 2, 2005
 
مطلب رو با جمله ی معروف خسرو پایان میدم .
"Iron Sheik is a man, have heart, even if I'm a heel, even if I'm a villain, even if I'm a bad guy. But any of my wrestling fans-little baby, little mother, father-anyone come to me ask for my autograph copy, my picture, 8"x10", made to my   wrestling fans."
                        

بیوگرافی رندی اورتن

پنج شنبه 13 مهر 1391
20:19
alihoveida

نام اصلی:Randy Keith Orton

لقب:Randy Orton

تاریخ تولد:۱آپریل1980(۲۶ساله)

محل تولد:Lives in St. Louis, MO

وضعیت:مجرد

قد:6'5"

وزن:265 lbs

 

رندال کیت اورتن (به انگلیسیRandal Keith Orton) زاده اول آوریل ۱۹۸۰ (‎۱۲ فروردین ۱۳۵۹) در ناکسویل در ایالت تنسیو فهرست شده از ایالت سن لوئیز میزوری در ایالات متحده امریکا است. او یک کشتی گیر حرفه‌ای است که هم اکنون در کمپانی دبلیو دبلیو ای (WWE) مشغول به کار است.

کمپانی دبلیو دبلیو ای هم اکنون دارای چند برند مختلف است که رندی اورتن در برند اسمکدان  مشغول به کار است. رندی اورتن نسل سوم کشتی گیرهای حرفه‌ای است و از یک خانواده ورزشی و با سابقه در زمینهٔ کشتی است.

پدر بزرگ رندی به نام باب اورتن سینیور، پدر رندی به نام کابوی باب اروتن و همچنین عموی رندی به نام بری اورتن  در عرصه کشتی فعال بودند و در کمپانی دبلیو دبلیو ای سالها کار کردند و از اسطوره‌های این رشته محسوب می‌شوند. خانواده اورتن دومین خانواده در کمپانی دبلیو دبلیو ای بعد از خانواده مکمن  از لحاظ اعتبار و اهمیّت هستند.

قبل از ورود او به فدراسیون جهانی کشتی کج به مدت یک ماه در انجمن کشتی مید-میزوری-مرکز مشاوره کشتی ایلینویز جنوبی در سن لوئیز، توسط سم ماچنیک و پدرش آموزش دید و تمرین کرد.با پیشرفتی که داشت به کمپانی کشتی‌گیری دره اوهایو (OVW) فرستاده شد و توانست دوبار کمربند قهرمانی هاردکور او وی دبلیو را بدست بیاورد. بعد از یوستن به دبلیو دبلیو اف، به عضویت گروه اوولوشن درآمد؛ و خیلی سریع توانست کمربند قهرمانی بین قاره ای دبلیو دبلیو ای (اولین قهرمانیش در این کمپانی) را بدست آورد. همچنین با درگیر شدن و انجام حملات فیزیکی به هال اف فیم ها لقب قاتل افسانه ها را بدست آورد.در ۲۴ سالگی جوان ترین قهرمان جهان٬ تاریخ شد.با بردن این قهرمانی جهانی با هم گروهیانش درگیر شد.در سال ۲۰۰۶ اوتون به ادج پوست و تگ تیمی قوی بوجود آمد که با نام رتید آر کی او شناخته میشد.این دو با هم یکبار قهرمان تگ تیم جهان شدند.پس از جدایی اورتون با ادج٬ در اواسط سال ۲۰۰۷ اورتون دوبار قهرمان کمربند جهانی دبلیو دبلیو ای در یک شب شد. در ۲۰۰۸ اورتون گروه لگاسی را با کدی رودز و تد دیبیاسی تشکیل داد،اما این گروه نهایتا تا ۲۰۱۰ دوام آورد و اورتون دوباره تنهایی مسابقه داد.در کل اورتون در دبلیو دبلیو ای یازده بار قهرمان شده و یک بار رویال رامبل سال ۲۰۰۹ را برده.

 

شخصیت و گیمیک‌های رندی اورتن
رندی اورتن در سال ۲۰۱۰ پس از جدایی از تیم ریتد-آر کی او، رندی اورتن با شخصیت قاتل اسطوره‌ها کار خودرا دنبال کرد.سپس رندی از کاراکتر قاتل اسطوره‌ها به کاراکتر افعی The Viper تغییر شکل داد.اورتن در کاراکتر قاتل اسطوره‌ها یک شخصیت طغیان گر، گستاخ و جسور بود و گاهی حریف را به تمسخر می‌کشید.اما پس از تغییر شخصیت به کاراکتر افعی، رندی خیلی آرام و خونسرد و با اباهت کار خود را دنبال می‌کند و درست مانند یک مار افعی آرام رفتار می‌کند و در نهایت حریف را مغلوب می‌کند.به عقیدهٔ بسیاری از کارشناسان دنیای کشتی، شخصیت افعی رندی اورتن بسیار شبیه به شخصیت استون کلد استیو آستین Stone Cold Steve Austin اسطورهٔ دنیای کشتی کج و کمپانی WWE شده‌است.استیو آستین هم رفتاری آرام و خونسرد داشت و در عین حال ناگهان حریف را غافلگیر می‌کرد.
اما در حال حاضر رندی شخصیت جدیدی را دنبال می‌کند که به اِیپکس پردیتور Apex Predator یا به اصطلاح بی نهایت درنده معروف شده‌است.در شخصیت جدید، به نظر می‌رسد رندی به اوج پختگی و بلوغ دوران حرفه‌ای خود در کشتی رسیده‌است.وی برای اولین بار در کمپانی WWE ظاهر همیشگی خود را تغییر داد و با گذاشتن محاسن، سیمایی جدید از خود نمایان کرد.چیزی که مشخص است این است که رندی بدنبال ساختن شخصیت مستقل خود است و در این راه سعی دارد سایهٔ سنگین اسطوره‌ای مثل استون کلد استیو آستین را از خود دور کند.در حال حاضر می‌توان گفت اورتن به خوبی از پس این کار بر آمده‌است و سبک بازی، رفتار، ظاهر و دیگر خصلتهایش ارتقاء یافته و رو به تکامل است.می‌توان به جرات گفت که در حال حاضر او محبوبترین ستارهٔ کمپانی WWE رندی اورتن است.
بازیگری 
در عرصهٔ هنر بازیگری، رندی اورتن اولین فیلم سینمایی خود را زیر نظر استودیوی فیلم سازی دبلیو دبلیو ای یعنی دبلیو دبلیو ای استودیو بازی کرد. نام این فیلم این چیزی است که من هستم (That's What I Am) می‌باشد. در این فیلم رندی اورتن به همراه ستاره‌هایی همچون اد هریس، امی مدیگان، مولی پارکر، دنیل ریباک و میا روز فرمپتون به ایفای نقش پرداخته‌است. رندی در این فیلم نقش اد فریل (Ed Freel) که نقش پنجم فیلم را بازی می‌کند این فیلم ۲۹ آپریل ۲۰۱۱ اکران شد. کارگردان نویسنده و تهیه کننده فیلم، مایکل پاون است و توزیع و پخش فیلم بر عهدهٔ شرکت ساموئل گلدوین فیلم (Samuel Goldwyn Film) بوده‌است و ژانر فیلم کمدی می‌باشد.همدنین این فیلم با هنرمندانش به جشنواره سانتا باربارا راه پیدا کرد.
زندگی شخصی
در نوامبر ۲۰۰۵، اورتن نامزدی اش را با دوست دخترش سامانتا اسپِنو (Samantha Speno) اعلام کرد آنها در ۲۱ سپتامبر ۲۰۰۷ (‎۳۰ شهریور ۱۳۸۶) ازدواج کردند. در دسامبر ۲۰۰۷ اورتن اعلام کرد که وی و همسرش درانتظاراولین فرزندشان هستند. اورتن و همسرش در ۱۲ جولای ۲۰۰۸ (‎۲۲ تیر ۱۳۸۷) صاحب آلِنا ماری اورتن (Alanna Marie orton) شدند.
در کشتی 

اورتن در حال زدن RKO به The Miz
 • حرکت‌های پایانی
  • RKO
  • Running punt kick
 • حرکات موردعلاقه
  • Bodyscissors
  • Dropkick
  • European uppercut
  • Falling clothesline
  • Full nelson slam
  • Inverted headlock backbreaker
   اورتن در حال زدن Inverted headlock backbreaker به Sheamus
  • Multiple stomps while circling a fallen opponent
  • Olympic slam
   اورتن در حال زدن Reverse Chinlock به جان سينا
  • Rope-hung DDT
  • Snap scoop powerslam
  • Wrenching chinlock
   اورتن در حال زدن Rope hung DDT به Sheamus
  • Orton stomp
  • Knee drop
  • Gutwrench elevated neckbreaker
  • Gutwrench elevated neckbreaker
  • Lou thesz press
  • Side belly-to-belly suplex
  • Superplex
  • Powerbomb
  • Spinebuster
 • مربی ها
  • «کابوی» باب اورتن
  • ریک فلر
  • لیتا
  • استِیسی کیبلِر
 • تیم ها
  • اوولوشن
  • رتید آر کی او
  • لگاسی
 • لقب ها
  • اسطوره کش (The Legend Killer)
  • افعی (The Viper)
  • بی‌نهایت درنده (Apex Predator)
 • آهنگ‌های ورود
  • «خطّی در ماسه» از Motörhead (هنگامی عضویت در اوولوشن، استفاده می‌شد)
  • «در نور من بسوز» از Mercy Drive
  • «این آتش می‌سوزد» از Killswitch Engage (فقط یک هفته استفاده شد، و بعد آهنگ ورود CM Punk شد)
  • صدا ها از Rev Theory
قهرمانی‌ها و مقام‌ها
اولین قهرمانی دبلیو دبلیو ای
رندی مقام‌های متعددی را در دنیای کشتی کسب کرده‌است. وی از زمان حضور در کمپانی دبلیو دبلیو ای یکبار قهرمان کمربند بین قاره‌ای، سه بار قهرمان کمربند سنگین وزن جهان، یکبار قهرمان تیمی جهان، یکبار برندهٔ رویال رامبل در سال ۲۰۰۹ و شش بار قهرمان کمربند دبلیو دبلیو ای شده‌است. آخرین مقام قهرمانی رندی اورتن در سامر اسلم ۲۰۱۱ در یک مسابقهٔ no holds barred بر سر کمربند سنگین وزن جهان در مقابل کریسشن که پس از ۲۳دقیقه و۴۲ ثانیه کریسشن را پین کرد و برای بار نهم قهرمان جهان شد و کمربند را به مدت 35 روز دراختیار داشت.
 • قهرمانی‌ها در دبلیو دبلیو ای
  • قهرمانی دبلیو دبلیو ای (۶ بار)
  • قهرمانی سنگین وزن جهان (۳ بار)
  • قهرمانی تیمی جهان (۱ بار) با ادج
  • قهرمانی بین قاره‌ای (۱ بار)
  • رویال رامبل (۲۰۰۹)
 • او هایو ولی رسلینگ
  • قهرمانی او وی وی هاردکور (۲ بار)
 • نشان کشتی کچ حرفه ای
  • پی دبلیو آی برای دشمنی سال (۲۰۰۹) با تریپل اچ
  • پی دبلیو آی برای منفورتین کچ کار در سال‌های (۲۰۰۷و۲۰۰۹)
  • پی دبلیو آی برای کچ کاری که بیشترین پیشرفت راداشته است در سال (۲۰۰۴)
  • پی دبلیو آی برای محبوب ترین کشتی کچ کار در سال (۲۰۱۰)
  • پی دبلیو آی برای برترین تازه کار در سال (۲۰۰۱)
  • پی دبلیو آی برای کج کار شمارهٔ یک در بین جدول ۵۰۰ نفره کچ کاران در پی دبلیو آی ۵۰۰ در سال (۲۰۰۸)
  • پی دبلیو آی برای کج کار شمارهٔ دو در بین جدول ۵۰۰ نفره کچ کاران در پی دبلیو آی ۵۰۰ در سال (۲۰۱۱)
  • پی دبلیو آی برای برترین کشتی کچ کار در سال‌های (۲۰۰۹و۲۰۱۰)
  • رندی با بدست آوردن کمربند دبلیو دبلیو ای در سال 2004 جوانترین قهرمان تاریخ دبلیو دبلیو ای شد .
  • هفدهمین کشتی گیری که دارای ۳ کمربند معتبر و ارزشمند دبلیو دبلیو ای است.

 

 


سی ام پانک

چهار شنبه 12 مهر 1391
20:16
alihoveida

سی ام پانک

زادروز     ۲۶ اکتبر۱۹۷۸ (۳۳ ساله)
ملیت     Flag of the United States.svg ایالات متحده آمریکا
پیشه     کشتی گیر حرفه‌ای
قد     ۱۸۵ سانتی‌متر
وزن     ۱۰۱ کیلوگرم
 
فیلیپ جک بروکز ( به انگلیسی:Philip Jack Brooks)[] (متولد ۲۶ اکتبر ۱۹۷۸)که بیشتر با نام سی ام پانک ( CM Punk ) شناخته می شود، یک کشتی گیر حرفه ای آمریکایی است که در دنیای کشتی کج و در حال حاضر در دبلیو دبلیو ای ( WWE ) و در برند راو (RAW) حضور دارد.
 
پانک شش بار قهرمان جهان شده و با بردن یکبار قهرمانی جهانی روه(ROH World Championship)، یکبار ای سی دبلیو(ECW Championship)، یکبار دبلیو دبلیو ای (WWE Championship)، و سه بار قهرمانی سنگین وزن جهان(World Heavyweight Championship) بعد از کین دومین نفریست که تمام سه قهرمانی جهان دبلیو دبلیو ای را برده است.در کنار این عناوین پانک قهرمانی گروهی جهانی(همراه کوفی کینگستون) و قهرمانی میان قاری ای(Intercontinental Championship) را کسب کرده که او را نوزدهمین قهرمان تاج سه گانه دبلیو دبلیو ای(WWE Triple Crown Champion) میسازد.او همچنین دو بار در سالهای ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ در دو سال متوالی برنده پول در بانک(Money in the Bank) شد که این یک رکورد به حساب می آید.
 
او که خود در دنیای واقعی یک استریت اج (Straight-edge) است همواره در شخصیت کشتی اش چه در مواقعی که چهره محبوب یا منفور باشد در گفتگو ها به ترک نوشیدنی های الکلی و سیگار اشاره میکند که در هر کدام از دو مواقع ویژگی های متفاوتی از این فرهنگ را نمایش داده و واکنش های متفاوتی از جمعیت می گیرد.
 
سالهای قبل از دبلیو دبلیو ای
سی ام پانک در سال ۲۰۰۲
 
پانک کار خود را به عنوان یک کشتی گیر حرفه ای از سال ۱۹۹۹ آغاز کرد.در سالهای ابتدایی اودر کمپانی های بسیار کوچک شروع کرد که بازی های درخشانش باعث شد در سال ۲۰۰۳ کمپانی رینگ آو آنر (Ring Of Honor) او را به خدمت بگیرد.این اولین کمپانی بزرگی است که پانک در آن کار کرده است و بسیاری از قهرمانی های این کمپانی را بدست آورد.او همچنین مدت بسیار کوتاهی در نمایش های تی ان ای (TNA) شرکت کرد ولی کمپانی اصلی او همچنین رینگ آو آنر بود.
 
سالهای دبلیو دبلیو ای
اوهایو ولی رسلینگ(۲۰۰۵-۲۰۰۶)
 
در سال ۲۰۰۵، اوهایو ولی رستلینگ (Ohio Valley Wrestling) که یک کمپانی آماده سازی دبلیو دبلیو ای است او را به خدمت گرفت و در همین سال اکثر کمربند های مهم اوهایو ولی را برنده شد.
ای سی دبلیو(۲۰۰۶-۲۰۰۸)
 
در سال ۲۰۰۶ او به یک برند اصلی دبلیو دبلیو ای که ای سی دبلیو(ECW) باشد ملحق شد و در اولین بازی اش استیوی ریچاردز را شکست داد.در این دوران او بیشتر یک چهره محبوب در میان هواداران به حساب می آمد. او با کشتی گیرانی از قبیل مایک ناکس و هاردکور هالی درگیری داشت.در سال ۲۰۰۷ او در مقابل تیم ای سی دبلیو ای های اصلی(ECW Originals) در قالب یکی از افراد گروه اتحاد تولد جدید ای سی دبلیو قرار گرفت که او را تا حدودی منفور هواداران کرد.پانک همچنین در یک بازی در مقابل جان موریسون که قهرمان ای سی دبلیو قرار گرفت که او را شکست داد و قهرمان جدید شد و با موفقیت توانست در مقابل ایلایجا برک و بیگ ددی وی و د میز و بار دیگر در مقابل مورسون از کمربند خود دفاع کند ولی در پایان کمربند را با دخالت اج در آن مسابقه از دست داد و آن را به چاوو گررو واگذار کرد.
 
آقای مانی این د بنک (۲۰۰۸-۲۰۰۹)
اولین برد مانی این د بنک سی ام پانک
 
در رسلمنیای ۲۴ پانک بازی پول در بانک نردبان (Money in the Bank Ladder Match) را برای اولین بار برد.
 
در ۲۳ ژوئن ۲۰۰۸ او به برند راو(RAW) منتقل شد.پانک در اولین شب حضورش در راو درخشید و پس از اینکه باتیستا اج را که در آن زمان قهرمان ستگین وزن جهان بود را زده بود و او را وسط رینگ رها کرده بود پانک زرنگی کرد و پول در بانک خود را به اصطلاح نقد کرد و با یک داور به داخل رینگ آمده و پس زدن به خواب برو (Go To Sleep) به او او را پین کرده و قهرمان جدید قهرمانی سنگین وزن(World Heavyweight Championship) شد و در همان شب مقابل جی بی ال از کمربندش دفاع کرد.پانک اسلمی اوارد برای "لحظه خدای من" سال را برای بردن اج در آن شرایط برد .پانک تا آنفورگیون ۲۰۰۸ از عنوانش دفاع کرد تا زمانی که گروه لگاسی به او حمله کردند و رندی اورتن لگدی به سر او زد که او مصدوم شد و نتوانست در بازی شرکت کند و کریس جریکو جایگزین او شد و بازی و کمربند را برد و پانک بعدا نتوانست کمربند را پس بگیرد.
 
سی ام پانک به عنوان قهرمان سنگین وزن در سامر اسلم
 
اکتبر و دسامبر ۲۰۰۸ او در تورنمتی برای بردن قهرمانی میان قاره ای شرکت کرد که پس از بردن ری میستریو و در پایان قهرمان شد که البته آن را به جی بی ال واگذار کرد.در رسلمنیای ۲۵ او برای بار دوم بازی پول در بانک نردبان (Money in the Bank Ladder Match) را برد. در ۱۳ آپریل ۲۰۰۹ در حین انتقالات سالانه کمپانی پانک از را به اسمک داون انتقال یافت.در پایان قوانین گزافه ۲۰۰۹(Extreme Rules) مانی این د بنک خود را نقد کرد و کمربند را از جف هاردی برد. این شروع درگیری های پانک با هاردی بود که او را رسما به یک چهره منفور در نزد هواداران تبدیل کرد. پانک در شب قهرمانان کمربند را به هاردی واگذار کرد  ولی در اسمک داون دوباره آن را پس گرفت و توسط آندرتیکر مورد حمله قرار گرفت. در ۲۸ آگوست پانک پیشنهادی به هاردی داد و هاردی قبول کرد که بازنده بازی استیل کیج آنها در اسمک داون باید دبلیو دبلیو ای را ترک کند که پانک بازی را برد و جف هاردی کمپانی را ترک کرد. این حرکت باعث شد او دومین اسلمی اوارد را به عنوان "تکاندهنده سال" را ببرد.
 
در جهنم در قفس ۲۰۰۹ آندرتیکر پانک را برد تا قهرمان شود.
جامعه استریت اج ها(۲۰۰۹-۲۰۱۰)
 
 
 
در روز ۲۰ نوامبر در اسمک داون او گفت فستوس که قبلا مانند بیماران روانی بود و پس از گرایشش به فرهنگ استریت اج (Straight Edge) خوب شده و خود را مانند یک نجات دهنده مانند مسیح نشان میداد که میخواست جمعیت را از ضعیف بودن در مقابل الکل و سیگار نجات دهد. در همین مواقع او سر سرینا که یک دختر ازجمعیت بود را وسط رینگ تراشید و او را به استیت اجی در آورد.
Straight Edge Society: Luke Gallows, Punk and Serena.
 
 
در این دوران بود که پانک با ری میستریو وارد داستانهایی شد که سرانجام پانک پس از شکست مقابل میستریو مجبور شد قبول کند که او سرش را بتراشد. بعد از اتفاقاتی جامعه استریت اج از هم پاشید.
نکسس جدید و قهرمان دبلیو دبلیو ای (۲۰۱۰-۲۰۱۲)
پانک به عنوان رهبر نکسس جدید.
 
در ۱۱ اکتبر ۲۰۱۰ او دوباره به را برگشت بعد از اینکه جایش را با اج عوض کرد.در برگینگ رایتس او مصدوم شد و نتوانست کشتی بگیرد. و برای اینکه به حضورش ادامه دهد به کار گزارش بازی ها میپرداخت. در اواخر دسامبر او به جان سینا حمله کرد به خاطر اینکه بعدا گفت که به نکسس پیوسته است. در رستلمنیای ۲۷ او از رندی اورتن شکست خورد.[۳۳] در ژوئن بعد از اینکه در یک هفته جان سینا و ری میستریو و آلبرتو دل ریو را شکست داد و مدعی شماره یک کمربند شد گفت که قراردادش با دبلیو دبلیو ای در پایان شب مانی این د بنک ۲۰۱۱ به پایان می رسد و گفت قول میدهد کمپانی را با بردن کمربند دبلیو دبلیو ای ترک کند.بعد از سخنرانی ای که درباره کار کمپانی و صاحبش وینس مکمان انجام داد از شو های تلویزیونی دبلیو دبلیو ای معلق شد. ولی با اصرار جان سینا به وضعیت سابق درآمد. دو هفته بعد در مانی این د بنک پانک جان سینا را شکست داد تا قهرمان دبلیو دبلیو ای شود.در خلال بازی او طرفداران بسیاری در جمعیت داشت که او را از شخصیت منفور به محبوب تبدیل کرده بود.مکمان خواست قضیه برت هارت را تکرار کند اما سینا نگذاشت.او حتی از دل ریو خواست که مانی این د بنکش را که در همان شب برده بود را نقد کند ولی پانک قبلا او را زده بود و نمیتوانست این کار را بکند.در پایان پانک از درون جمعیت شیکاگو با کمربند فرار کرد. بخاطر اینکه قرارداد او به پایان رسیده بود و کمربند دبلیو دبلیو ای به حالت بدون صاحب درآمد درحالی که کمربند به صورت فیزیکی هنوز دست پانک بود ولی قرار داد او با دبلیو دبلیو ای تمدید شد و در بازی با جان سینا در سامر اسلم با اشتباه داور که تریپل اچ بود او برد و قهرمان جدید شد.اما بعد چند ثانیه آلبرتو دلریو کیف مانی این د بانک را نقد کرد و قهرمان جدید دبلیو دبلیو ای شد.آلبرتو دلریو با جان سینا در گیری هایی داشت وبعد کمر بند را مقابل سی ام پانک باخت.اما بعد سی ام پانک در یک مسابقه ی ۳ حالتی در ابتدا جک سوآگر را برد بعد به دالف زیگلر باخت و دالف زیگلر نامبر وان کنتندر شد.در هفته ی بعد سی ام پانک با دخالت جنرال منجر موقت راو بازی را باخت و کمربند را از دست داد. او در رویال رامبل ۲۰۱۲ با شکست دالف زیگلر، قهرمانی خود را حفظ کرد و در هفته های بعدی به استوری خود با زیگلر و جان لورناریستس (GM Raw) پایان داد. او در رسلمنیای ۲۸ درمقابل کریس جریکو قرار گرفت و بازی رو به نفع خودش تمام کرد .او هم اکنون قهرمان WWEاست در اخرین مسابقه بر سر کمربند WWE با جان سینا روبه رو شد. ولی با دخالت بیگ شو. سی ام پانک D Qشد ولی کمربند به جان سینا نرسید. افتخارات..... ECW Championship (1 time)[]
 
World Heavyweight Championship (3 times)[][][]
WWE Championship (2 times, current)1[][]
World Tag Team Championship (1 time)[] – with Kofi Kingston
WWE Intercontinental Championship (1 time)[]
Money in the Bank (2008, 2009]

ادج

چهار شنبه 12 مهر 1391
19:54
alihoveida
 نام اصلی:Adam Copeland
لقب:Edge
تاریخ تولد:30اكتبر1973(33ساله)
محل تولد:Originally from Orangeville, Ontario
وضعیت:متهل
وزن:114 کیلوگرم
قد: 193 سانتی متر
اقامت : در شهر Toronto, Ontario و Tampa, Florida
صادره از : شهر Toronto, Ontario
مربیان : Ron Hutchison, Sweet Daddy Siki,Sully's Gym, Bret and Stu Hart, Dory Funk, Jr.,Tom Prichard
تاریخ ورود به کشتی کچ : 1 جولای 1993
 
داستان زندگی Edge
 
Adam Joseph Copeland متولد 30 اکتبر 1973 در شهر Orangeville, Ontario یک کشتی گیر حرفه ای کانادایی میباشد که بیشتر به اسم مستعار خود یعنی Edge شناخته شده است که در حال حاضر برای کمپانی WWE مشغول کار است (در راو ). او بیشتر در کارهای تیمی که شامل دونفر [tag team] میباشد. او همچنین اسمی به عنوان "حریف تکرو" (single competitor) برای خود برگزیده. او همچنین در سال 2005 مسابقه ی نردبانی "money-in-the-bank" را برنده شده و این کار به او فرصت داد که در سال جاری در هر موقع که خواست بتواند سر کمربند مسابقه ای را برای خود ترتیب ببیند . او قهرمان سابق WWE میباشد که از جان سینا آن را دریافت نموده (در New Year's Revolution). او درست سه هفته بعد از اخذ مقام قهرمانی از جان سینا آن را در رویال رامبل به جان سینا باخت . 
دوره ی زندگی
 
او تماما ً سال 1990 را برای کمپانی های مستقل کشتی کچ در Ontario مانند Great Lakes با اسم مستعار ***ton Hardcastle کار کرده است . در آن وقت او به وسیله ی Johnny Bradford و Judd the Studdمدیریت میشده است که ادج عضو گروه *** and Violence بوده که یک تگ تیم موفقی در شهر Detroit بوده است . این گروه *** and Violence عضو گروه بزرگتری به نام THUG Life – Legend بودند که اعضای آنها شامل Hardcastle, Christian Cage, Bloody Bill Skullion and Rhino Richards می شده است . ادج در آن دوران کمربند دو نفره ی SSW و همچنین کمربند دو نفره ی ICW Street Fight و همچنین کمربند دو نفره ی ICW/MWCW Midwest Unified را نیز به همراه دوست بسیار صمیمی خود یعنی Christian Cage برنده شده است که به Suicide Blondes معروف بودند. او با WWF در سال 1998 قرار داد بست . ادج اولین کسی بود که در WWF به عنوان شخصیت مبهم معرفی شد و با Gangrel مبارزه های داشت اگرچه او بعدها شروع به تشکیل تیم با گنگرل به همراه دوست بسیار صمیمی و شفیق وی یعنی Christian کرد که "The Brood" نام گذاری شدند. این گروه به گروه وزارت تاریکی The Undertaker پیوست .
گروه The Brood از گروه آندر تیکر در ماه می سال 1999 جدا شد آندر تیکر تصمیم گرفت که که کریستین را تنبیه کند در حالی که Gangrel و Edge به حمایت از کریستین برخاستند. آن ها شروع به در گیری با Hardy Boys کردند که باعث شد که با هم چند رویا رویی داشته باشند. بعد از آن ادج و کریستین از Gangrel جدا شدند و Gangrel تصمیم گرفت که به هاردی بویز بپیوندد که طی آن با هم درگیری هایی داشتند . بعد ها ادج و کریستین در No Way Out سال 1999 در برابر Hardy Boys در یک مسابقه ی به یاد ماندنی Ladder match به مقابله پرداختند که برنده ی آنها برنده ی 100000 دلار شده و افتخار مدیریت شدن آنها توسط Terri Runnels را کسب می کند هرچند آنها در رستل منیا 2000 به هاردی بویز و Dudley Boys غلبه کردند و اولین قهرمانی WWF World Tag Team Title را از آن خود کردند آنها در یک مسابقه ی ناشناخته که در آن Tables, Ladders, and Chairs به کار گرفته شد که از آن موقع به بعد این مسابقه رواج یافت با نام مختصر "TLC" . ادج و کریستسن 7 بار دیگر قهرمان World tag team شدند .
ادج تمام ماههای زمستان سال 2001 را مشغول درگیری خود با William Regal بود اما این نبرد ها سر کمربند بین قاره ای یا همان Intercontinental بود که William Regal به ادج غلبه نموده و کمربند را از او دریافت نمود. مدتی بعد ادج خود را در مسابقات رستل منیا با بوکرتی یافت که با موفقیت بر بوکرتی غلبه نمود. بعد از نزاع خود با بوکرتی در اولین نقل و انتقالات WWE به اسمک دان رفت و شروع به عداوت با Kurt Angle نمود که این درگیری به اوج خود رسید تا آن جا که آن ها یک مسابقه با هم سر مو های خود انجام دادند Hair vs.Hair . این مسابقه را ادج برد تا باعث شود کورت انگل موهای خود را از ته بزند .هنگامی که Rey Mysterio برای اولین بار به اسمک دان وارد شد با ادج تیمی دو نفره تشکیل دادند و در حادثه ی ضمنی در اسمک دان کمربند WWE Tag Team Championship را گرفتند و به عنوان آینده ی اسمک دان به آن ها اشاره می شده است. در فوریه ی سال 2003 ادج متحمل یک شکستگی گردن گردید که باید عمل جراحی می گردید و همین امر می توانست او را از میادین به مدت یک سال دور نگه دارد. بعد ها او در سایت رسمی WWE اعلام داشت که من به حال اولیه ی خود باز گشته ام و قصد دارم در فوریه ی 2004 به میادین بازگردم اما دست او قبل از اینکه دوباره به میادین بازگردد شکست . او در نقل و انتقالات بعد از رستل منیا برای WWE انتخاب شد و بعد از بهبودی دوباره به رینگ بازگشت . در آپریل سال 2004 با Chris Benoit توانستند کمربند World Tag Team Championship را از آن خود کنند. بعد از آن ادج اعلام کرد که بنوا را حمایت میکنم و هر وقت که به من احتیاج داشت من پشت او هستم حتی بعد از اینکه آنها کمربند را از دست دادند. این مشارکت آنها وقتی که ادج کمربند Intercontinental را گرفت منحل گردید . در جولای 11 2004 در Vengeance ادج رندی اورتون را شکست داده و کمربند Intercontinental را از آن خود کرد و به دوران نه ماه ی قهرمانی رندی پایان بخشید چندی بعد ادج در یک مسابقه (که جلوی دوربین نبود) با شکستگی دست مواجه گردید و Eric Bischoff او را از قهرمانی منع گرداند . وقتی که ادج دوباره بازگشت به یک شخصیت دیوانه و خشن تبدیل شده بود . او موزیک ورودی خود را "Metalingus" قرار داد . بعد از داستان ادج و کریستسن که سال ها پیش به دشمنی با طرفداران و تماشاگران پرداخته بودند و شخصیت آنها منفی شده بود این اولین باری بود که ادج تغییر شخصیت داده و به شخصیت منفی مبدل می گشت . در New Year's Revolution 2005 فرصتی برای مسابقه ی قهرمانی سنگین وزن برای ادج پیش آمد که در مسابقه ی Elimination Chamber با دیگر حریفان خود جنگید که در آن مسابقه با Shawn Michaels درگیر شد و شان میکلز هم بعد از یک Sweet Chin Music باعث حذف ادج گردید.در Wrestle Mania 21 ادج مسابقه ی پول در بانک Money In the Bank و همراه آن قرارداد یک مسابقه ی قهرمانی را برنده شد . در این زمان ادج مورد انتقاد شدیدی از طرف طرفداران WWE قرار گرفت و این امر به خاطر خیانت در حق دوست صمیمی زندگی خود یعنی Matt Hardy بود که ادج وارد زندگی مت هادی شده و با Lita یا Amy Dumas رابطه ای داشتند که مبنی بر عاشق ومعشوق بود.لیتا به خاطر مصدومیتی که بر او وارد شده بود برای مدتی از میادین دور مانده بود . مدتی کوتاه بعد از بهبود یافتن لیتا Matt Hardy عینا همین مصدومیت را متحمل گردید و از کشتی گرفتن به دور ماند. در همین زمان بود که ادج با وجود این که یک بار ازدواج کرده بود تن به ازدواج با لیتا داد و به دوران دوستی 6 ساله ی لیتا با Matt Hardy پایان بخشید.
 
The Rated-R Superstar
ادج یک مسابقه با مت هاردی انجام داد که در آن مسابقه بازنده می بایست RAW را ترک بگوید که ادج این مسابقه را برنده شده و به این جنگ و نزاع برای همیشه پایان بخشید . بعد از پیروزی او در مقابل مت هاردی ادج به دلیل پارگی عضله ی قسمت جلوی سینه برای چند هفته از کشتی گرفتن باز ماند وقتی که بهبود یافت و به میادین بازگشت خود را "Rated-R Superstar" نامید و بعد از آن در Year's Revolution 2006 برنده ی نفر اول قهرمانی Intercontinental گردید و با Ric Flair در آن جا به مبارزه پرداخت ولی در آن مسابقه به دلیل زدن ریک فلیر با کیف حامل قرارداد قهرمانی مورد رد صلاحیت قرار گرفت و مسابقه را به ریک فلیر باخت . در Main Event همان شب بعد از این که John Cena مسابقه ی Elimination Chamber را با موفقیت برنده شد ادج از قرار داد خود استفاده نمود و در همان شب کمربند WWE Championship را از سینا گرفت و برای اولین بار قهرمان جهان گردید . کریستین هم در همان شب به ادج یک پیغام تبریک فرستاد . در Royal Rumble 2006 ادج کمربند را دوباره به جان سینا باخت . ادج کمربند را فقط برای مدت 3 هفته در دست داشت. شب بعد از رویال رامبل ادج و جان سینا یک مسابقه ی دیگر سر کمربند جهان بازی کردند که لیتا با کمربند به اشتباه یا به عمد به سر ادج کوبید و جان سینا رد صلاحیت اعلام شد و ادج مسابقه را برنده شد اما کمربند را نه ولی ادج یک بار دیگر می توانست سر عنوان قهرمانی با John Cena انجام دهد . در16 فوریه 2006 ادج دوباره مسابقه دوم را نیز به جان سینا باخت که داور این مسابقه Mick Foley بود که ادج در آن مسابقه به Mick Foley اتهام طرفداری از جان سینا را زد و بعد به او حمله کرد در 20 فوریه 2006 ادج اعلام داشت که من با Mick Foley خواستار یک مسابقه در Wrestle Mania 22 هستم و میک فولی هم پذیرفت و اعلام کرد که این مسابقه باید Hardcore باشد.در رستل منیا 22 میک فولی به عنوان Cactus Jack ظاهر گردید . ادج توانست میک را بعد از زدن یک Spear روی یک میز شعله ور از آتش شکست دهد.
 
زندگی شخصی :
 
ادج در دوران دبیرستان خود بنا به گفته ی خود هر شب دعا می کرد تا بتواند قهرمان WWF World Heavy Weight Champion را وقتی که به WWF وارد شود از آن خود کند. در رستل منیا VI ادج در میان تماشا چی ها بود و هاک هوگان را که قهرمان WWF بود را تشویق می کرد که در مقابل قهرمان Intercontinental یعنی Ultimate Warrior به مبارزه پرداخته بود . در سال 2000 ادج در فیلم Highlander: Endgame در نقش یک راهزن و سارق جاده ایفای نقش نمود.
ادج برای اولین بار با خواهر Val Venisیعنی Alannah ازدواج کرده بود ولی در سال 2004 از او طلاق گرفت . او هنگامی که عمل جراحی گردن داشت با خانمی به نام Lisa Ortiz ازدواج نمود و بعد از آن با Amy Dumas یا همان لیتا آشنا شد و با او ازدواج گردید (در دسامبر 2004) ولی قبل از آن در ماه نوامبر از همسر خود جدا شده بود . این عمل ادج یک خیانت بزرگ در حق مت هاردی دوست بسیار صمیمی ادج شناخته شده است.
 
 
افتخارات و قهرمانی ها :
 
1 بار قهرمان WCW United State Championship
 
2 بار قهرمان WWE Champion
5 بار قهرمان WWE Intercontinental Champion
11 بار قهرمان WWE World Tag Team Champion
1 بار قهرمان WWE Tag Team Champion
و قهرمان King of The Ring سال 2001
WHC 1 بار
 
 
 
فینیشر و فنون مورد علاقه :
Spear
Edgecution
One Man Con-Chair-To ضربه صندلی ساندویچی
 
 
Edge-O-Matic
Downward Spiral (Reverse STO
Winning Edge (Half nelson bulldog)
Missile dropkick که از بالای گوشه های رینگ و با زدن جفت پا به سینه ی حریف به وقوع میپیوندد
 
 
Electric chair bomb
Flying crossbody
Tornado DDT
Rear naked choke
Dropkick
 

 


ادی

چهار شنبه 12 مهر 1391
17:54
alihoveida

 ادی
قد:172 سانتیمتر  وزن :103 کیلو گرم
محل تولد :ال پازو درتگزاس تاریخ تولد:9اکتبر1967 تاریخ فوت:13نوامبر2005 
اودریک خانواده ورزشکار به دنیا آمد نزدپدرش کشتی رایاد گرفت وبه دنیای پر فرازو نشیب کشتی کج وارد شد.
 

اوکشتی رااز زادگاهش مکزیک شروع کردوپس از پیشرفتش در آنجا به مسابقات ژاپن وآمریکا راه یافت. اودرمسابقات حرفه ای ژاپن به یک چهره قدرتمند تبدیل شد.
اددی به آمریکا رفت  ودر یک بازی زیبا توانست حریف خود راشکست دهد در حالی که بهصورت خود میزد به او لقب {ببر سیاه } را دادند.
 

اودر سال 2000 با درگروهی رویایی باستارگان آنجا مشغول به کار شد .مدتی بعد در طی یک مسابقه ای بادوست خودچینا}برسر کمربند دچار اختلاف شدودر گیری هایی به وجود آمد که باعث بر هم خوردن دوستی آنها گردید و این دو رقیب سر سخت یکدیگر شدند.
اودر یک تیم دونفره درسال 2002 توانست برادران چمپیون راشکست دهد که توانست عنوان کمربند را از آن خود کند. چندی بعد برادران بیگ شوهم قهرمانی را در مقابل اددی باختند.
در سال 2004 در یک مسابقه فینال در یک شب به یاد ماندنی بازی را از آن خود کردوصاحب با ارزشترین کمربند شد.
 

اددی دو روز پس از انجام بازیش در هتل محل اقامت خود واقع در مینا پلیس که به همراه برادر ودخترانش در انجا سکونت داشت  دیده از جهان فرو بست .مرگ نابهنگام او جامعه کشتی را در غم بزرگی فرو برد .همسرش با گریه میگوید:  اددی بعد از هر مسابقه به من زنگ میزدوباخوشرویی بامن حرف میزد ولی اینبار بامن خوب حرف نزد ومیگفت خیلی خسته ام.
 

پزشکان دلیل مرگ او را نارسایی قلبی اعلام کردند او از قلبش زیاد کار کشیده بودو مصرف مشروبا ت الکلی دلیل دیگر مرگ او بود . مراسم تدفین اوباحضور اقوام نزدیک او به همراه کشتی گیران ودوستان او انجام شد در این مراسم به احترام اددی ودیگر کشتی گیران ده بار زنگ سالن به فاصله 3 ثانیه به صدا درآمد.
مراسم بزرگداشت اددی در میان اشک های تماشاچیان برگزار شد ودرپایان بخش این مراسم جان سینا کمربند خودرا روی تی شرت اددی قرار داد.

کریس بنوا

چهار شنبه 12 مهر 1391
17:46
alihoveida

 


بیوگرافی کریس بنوا
 
 
نام: کریستوفر میشل بنوا
نام درون رینگ: کریس بنوا (Chris Benoit)
لقب ها: Canadian Crippler- Wild Pegasus – Pegasus Kid - Benoit
تاریخ تولّد: 21 می 1967
مکان تولّد: مونترال کانادا
تاریخ مرگ: 24 ژوئن 2007 (40 سالگی)
مکان مرگ: جورجیا آمریکا
وضعیت (قبل از مرگ) : متأهل و یک پسر
قد: 1.80 سانتی متر
 
وزن: 106 کیلوگرم
 
او ازسن 12سالگی مربیگری میکرد وتمرینات خودرا در باشگاه کشتی کج زیر نظرشخصی به نام استامپد}آغاز کرد . همسر او نانسی داوس نام دارد واز او دارای یک فرزند میباشد.اودر سال1985به دنیای کشتی کج وارد شد وفعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. بنوا در کانادا  مکزیک وژاپن به موفقیت هایی رسید  اودر ژاپن ومکزیک مسابقه داد وبا مغلوب کردن حریفش  توانست کمربند سنگین وزن را از آن خود کند.
در 4جولای در حال رانندگی دچار سانحه شد واین امر باعث شد تا مدتی از کشتی کج دور باشدآسیب دیدگی او نیاز به صد بخیه داشت ولی خیلی جدی نبود.
کریس بنوادر سال 1990 به دنیای کشتی برگشت ودر اولین اقدام باشکست حریفش توانست کمر بند سنگین وزن راا ز آن خود کند.بنوادرآغاز کارخوددرژوئن1992 دریک مسابقه که به صورت تاگ تیم برگزار میشد به اتفاق همراهش در این مسابقه شکست خورد. اوبار دیگربه ژاپن برگشت وبه همراه دوست صمیمی اش{ادی گررو} بار دیگر مورد توجه قرار گرفت واین دو قرارداد طولانی را با هم امضا کردند.مدتی بعد  درسال 1996کریس بنوادر مقابل کریس جریکوقرار گرفت  که نتیجه کارپیروزی بنوا بود. در سال 1998 بنوا تمامی تلاش خود را به کار گرفت تادر دو مسابقه کمربند رااز آن خود کند ولی او در هر دو مسابقه مغلوب شد.
 
 
 بنوا بالاخره موفق شد در سال1999 کمربند قهرمانی رااز دیویدفیلر پس بگیرد وآن رابه نام خود ثبت کند.
کریس بنوا باشکست دادن سید در سال 2000 قهرمانی جهان رااز آن خود کرد که یکی از بزرگترین افتخارات او به حساب می آید.او باردیگر در مقابل جریکو قرار گرفت  وباشکست او قهرمانی  بین قاره ای راازآن خود کرد.متی بعد با دو سوپر استار دیگر مانند تریپل اچ واندر تیکر مسابقه داد واز آنها شکست خورد.
بنوا پس از کسب چند مقام قهرمانی  در سال 2002 در مقابل سامر سلم  بازی را واگذار کردو کمر بند خود راازدست داد.
او تصمیم گرفت به سراغ قهرمانان سنگین وزن مانند تریپل اچ وشاون مایکل برود وبالاخره در یک مسابقه هر دو راشکست دادو کمربند فهرمانی را به دست آورد.
 
 تاریخ ورود به کشتی کج: 22 نوامبر 1985

تاریخ ورود به WWE: سال 1986
مربی: Stu Hart

حرکت پایانی:
Crippler Crossface
The Sharpshooter

حرکتهای مورد علاقه:
Rolling German Suplex
Dragon Suplex
Diving Headbutt
Snap Suplex
Open Hand Chop
Release German Suplex
Bridging German Suplex
Hooking Clothesline
Super Powerbomb
Wild Bomb
Topbr>Backdrop Suplex
Gutwrench Suplex
Super Tombstone Piledriver

دشمنان:

Duke Myres
Kerry Brown
Karachi Vice
Mukhan Singh
The Great Gama
Rip Rogers
Johnny Smith
Cuban Assassin
Jerry Morrow
Lance Idol
Bob Brown
Kevin Sullivan
Bret Hart
Jeff Jarrett
Jushin Liger
Dean Malenko 
Sabu
The Rock
Chris Jericho
Kurt Angle
Steve Austin
Ric Flair
Rey Mysterio
Eddie Guerrero
Team Angle
Rhyno
A-Train
Brock Lesnar
Paul Heyman
Triple H
Shawn Michaels
Edge
Orlando Jordan
Booker T & Sharmell
John Bradshaw Layfield


شان مایکل

چهار شنبه 12 مهر 1391
17:16
alihoveida

 

 
بیو گرافی : شون مایکل
نام کامل: Shawn Michael Hickenbottom
سن: 45
قد: 6 فوت
رنگ چشم: سبز
رنگ مو: قهوه ای روشن
تاریخ تولد: 22 جولای، 1965
مکان تولد: Chandler/ Arizona
نشان تولد: خرچنگ (برج سرطان)
ملیت: ایالات متحده US
نژاد: سفید پوست
دین: مسیحی
دبیرستان: راندولف های
شغل: کشتی گیر
لقب: کودک دل شکسته Heart Break Kid

زندگى اولیه
-HickenBottom 22 جولای، 1965 در Chandler/ Arizona متولد شد. آخرین فرزند از 4 فرزند خانواده، Randy Scott و Shari. او در یک خانواده ی ارتشی بزرگ شد ومدت کوتاهی از زندگی اش را در برک شایر، انگلستان گذراند. ولی در San Antonio/ Texas بزرگ شد. او در 12 سالگی میدانست که میخواهد یک کشتی گیر حرفه ای شود. -HickenBottom همیشه یک ورزشکار بود. حرفه ی او از 6 سالگی شروع شد، زمانی که به بازی فوتبال پرداخت. او در دبیرستان راندولف در خط حمله بهترین بود و سرانجام کاپیتان تیم فوتبال شد. بعد از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان به غرب Texas و دانشگاه San Marcos رفت ولی خیلی زود فهمید که زندگی دانشگاه برای او نیست. پس آن را رها کرد تا به حرفه ی کشتی بپردازد.


لطفا به ادامه مطلب بروید


مربی او کشتی گیر حرفه ای، Jose Lothario بود. -Lothario به او پیشنهاد کرد که با نام Shawn Michaels به رینگ بیاید. پس از آن که توسط لوتاریو آموزش دید به نیمه ی جنوبی Texas رفت و در ورزشگاه Texas All-Stars Wrestling (TAW) کارش را شروع کرد. -Michaels در این مدت توانست با Paul Diamond جایزه ی تگ تیم TAW را از آن خود کند. 

Hickenbottom با ورزشگاه Central State Wrestling هم کار میکرد. در آنجا او ویارتگ تیمش، Marty Jannety دوبارBattens را شکست دادند و کمربند تگ تیم استیت رستلینگ را از آن خود کردند ولی بعد از آن شکست خوردند و کمربند به Battens بازگشت. هیکن باتم در سال 
۱۹۸۵ چندین بار در دالاس
Texas-based World Class Championship wrestling ظاهر شد.


زندگى خصوصى
در مدتی که Hickenbottom بزرگ میشد هیچکس به او "مایکل" نمیگفت. چون او از این اسم متنفر بود. بنابراین تمام خانواده و دوستان او را "شان" صدا میکردند. در اصل او همیشه شان بوده. در مدتی که پدرش در ارتش بود او به خارج از خانه زیاد رفت وآمد میکرد. او در شرح زندگی اش گفته که چطور در اولین روز مدرسه ی جدیدش وحشت کرده بود؛ هنگامی که معلم میخواست از روی فهرست اسم ها نام فامیل او یعنی Hickenbottom را بخواند، و در حالی که از خنده به نفس نفس افتاده بود او را بیرون کشید و به خاطر صدای غیرعادی تلفظ اسم فامیلش او را دست انداخته بود.

در سال 1996 Hickenbottom با ژستی نه کاملا ع.ر..ی .ا. ن عکس جلد مجله ی play-.-girlشد. این چیزی نبود تا وقتی که فهمید بیشتر خواننده های پلی . گرل همجنس خودش هستند و توسط کشتی گیر های دیگر مسخره میشده. 

ازدواج Hickenbottom با همسر اولش Theresa Lynn Wood بسیار کوتاه بود و به طلاق ختم شد. ولی طلاق کاملا دوستانه و با موافقت هر دو طرف انجام گرفت. او حالا با بازیکن سابق WCW(Rebecca Curci) ازدواج کرده. آنها 31 مارس 1999 در کلیسای کوچک گریسلند در Nevada/ Lasvegas (لاسوگاس، نوادا) ازدواج کردند. عروسی بسیار کوچکی بود، با تشریفات بسیار کم. تنها اشخاصی که به عروسی دعوت شده بودند، Hickenbottom و Curci بودند به همراه یک الویس تقلیدی و ... کشیش. آنها دو فرزند دارند. یک پسر به نام Cameron Kade (کمرون کید) که در 5 ژانویه 2000 به دنیا آمد و یک دختر به نام Cheyenne Michelle (چین میشل) که متولد 19 آگوست 2004 است.

-Hickenbottom چندین تاتو دارد. تاتوی یک قلب را بر بازویش دارد با شمشیری که درون آن فرو رفته و ماری که به شکل Sدور آن پیچیده است. او روی انگشت ازدواجش یک تاتوی R دارد که اول اسم همسرش Rebecca است. بر مچ دست چپش یک دستبند تاتو کرده که از حروف CAMERON تشکیل شده، برای پسرش. روی پای راستش تصویری از تگزاس و روی پای دیگرش تصویری از همسرش را تاتو کرده.
و در نهایت عکس کوچکی از قلب شکسته با حروف HBK بالای آن، سمت راست ب.ا.س.ن.ش تاتو کرده است.

او یک آمبیدکستروس است. یعنی از هردو دستش میتواند استفاده کند.

نقل قول ها
شان مایکل: ( به رندی اورتون)، اگر من بابت هر بدبختی مثل تو که به رینگ میومد، با من مسابقه میداد و میباخت یک نیکل میگرفتم یک میلیونر میشدم؛ اوه ... یه دقیقه صبر کن ... من الان یه میلیونرم و این به خاطر وجود بدبخت هایی مثل توست.
شان مایکل: (به تریپل اچ)، شکار نکن وقتی نمیتونی بکشی.
شان مایکل: من از اینجا بیرون میرم و نمایشی رو بهت نشون میدم که هرگز ندیدی. چرا؟ ... چون من میتونم.
شان مایکل: من دارم میرم که یک مسابقه ی بزرگ رو بهت نشون بدم. چرا؟ ... چون میتونم.
شان مایکل: من Showstopper هستم، رویداد اصلی و آیکون اصلی منم. 

رویدادها و ...
در سال 2007 توانست رکورد خود را برای بیشترین بازی در Wrestlemania به ثبت برساند. 14 بار. البته بعد از آندرتیکر که 15 بار شرکت کرده است.

در Wrestlemania 22 مستر مک ماهون را در مسابقه ی، No Holds Barred شکست داد.

او یک آمبیدکستروس است. یعنی میتواند از هردو دستش استفاده کند. که معمولا از دست راست برای نقاشی و رنگ آمیزی و از دست چپ برای نوشتن استفاده میکند.

او اولین سوپراستار WWF بود که در رویال رامبل نفر اول به رینگ آمد و مسابقه را برد. بعد از او کریس بنوا بود که در سال 2004 برنده شد.

در 1995 شان با Sean Waltmen و Davey Boy Smith در سیراکیوز نیویورک بیرون رفته بودند. چند نفر آنها را تعقیب کرده بودند. آنها به یک کلاب رفتند. مایکل به یاد نمیاورد که چه اتفاقی افتاد. او بیرون رفت تا برای والتمن و اسمیت صبر کند ولی توسط چند مرد مورد حمله قرار گرفت. مایکل در بیمارستان بیدار شد. کشتی گیرهای WWF ، سانی و کریس کاندیدو گفتند که شان به اتاق شخصی هتل آنها وارد شده. وینس مک ماهون از مایکل راضی نبود بنابرین کمربند Intercontinental را از او گرفت وبه شین داگلاس داد.

در 2004 هنگامی که Jannetty مسیحی شد مایکل واقعا او را تعمید داد.

مدیران و هم گروهی های قبلی: چاینا، دیزل (کوین نش)، جوس لوتاریو، جنی مک کارتی، ردی پایپر، ریک رد، سنسیشنال شری، سیشو سید، تریپل اچ، لونا واکن.
Chyna Diesel Jose Lothario Jenny McCarthy Roddy Piper "Ravishing" Rick Rude Sensational Sherri Sycho Sid Triple H Luna Vachon.

از نوامبر 1998 تا ژوئن 2000 به عنوان یکی از اعضای هیئت WWE کار کرد.

اولین کشتی کج کاری بود که قهرمان WWF World، Intercontinental، تگ تیم و European شد و این کمر
بندها را دریافت کرد.

جف هاردی

چهار شنبه 12 مهر 1391
16:49
alihoveida

 • نام اصلی: جفری نرو هاردی

 

 • قد : 185(CM)
 • وزن :112(KG) 
 • شهر: Cameron, N.C.

 نام اصلی او جفری نرو هاردی است و لقب او در دنیای کشتی کج جف هاردی است.او متولد 31 آگوست 1977 است.او رو پدر مجردش  در مزرعه ی تنباکو بزرگ کرد (مادرش به علت تومور مغزی وقتی اون خیلی کوچک بود فوت کرده است.) جف هاردی علاقه ی زیادی به موسیقی داره و به موتورسواری عشق می ورزه.او حتی یک بار در سن 12 سالگی ر مسابقات موتور کراس نهم در کارولینیا شده است.موسیقی از 16 سالگی به همراه برادرش مت هاردی شروع کرد که در موسیقی هم استعداد زیادی داره.چند تا آهنگ خونده.و در کنار خوانندگی نوازنده ی قابلی هست.همچنین در کنار این دو کار نقاشی هم می کنه باز مثل دو کار قبل این کار رو هم عالی انجام می ده.وی کشتی کج رو از دبیرستان با دوستاش و برادراش شروع کرد.از نظر اون هیجان انگیز ترین ورزش رستلیگ هست.او در این ورزش استعداد فوق العاده ای داشت و از همون ابتدا با مربی مشهوری به نام دوری فانک جی آر کشتی کج حرفه ای رو آغاز کرد و وارد کشتی کج حرفه ای شد.اولین لیگی که جف هاردی در اون مشغول به کشتی شد اومگا نام داشت.امیدوارم از تهیه و تنظیم این بیوگرافی لذت ببرید.از ویژگی های بدنی جف هاردی شروع می کنیم: 

 • دانلود جدیدترین ورودی تصویری جف هاردی ( در دبلیو دبلیو ای )  »  سایز: 8.86 MB  -  لینک دانلود
 • دانلود جدیدترین ورودی تصویری جف هاردی ( در تی ان ای )  »  سایز: 8.86 MB  -  لینک دانلود
 
 •  Swanton Bomb, Whisper in the Wind, Twist of Fate: حرکت سسیجنیشن موو
 • : افتخارات
 • WWE Champion; WWE World Heavyweight Champion; WorldTag Team Champion; Intercontinental Champion; Hardcore Champion; European Champion; Light Heavyweight Champion; WCW Tag Team Champion
 • WWE Debut: 1993
 • Dory Funk, Jr., Michael Hayes:تمرین دهندگان
×× شروع این حرفه در باشگاه کوچکی در شمال کارولینیا به نام امگا :
جف و مت هاردی در حالی که بسیار کوچک بودند یا حدودا 14 یا 15 سال داشتند وارد این باشگاه کوچک شدند.آنها افتخارات زیادی در این باشگاه بدست آوردند که از جمله این افتخارات کمربند تگ تیم و سنگین وزن امگا بود.
×× ورود او به دبلیو  دبلیو اف در حالی که 16 سال دارد :
جف هاردی بدون ترس وارد دبلیو دبلیو اف در سال 1994 شد و در حال کم تجربه بودن مسابقاتی رو انجام داد که توجه همه را به خودش جلب کرد.تقریبا جزو اولین مسابقات جف مسابقه ی او در مقابل 123 کیدز بود.درسته جف در اون مسابقه شکست خورد ولی بسیار جنگنده و بدون ترس کار کرد.این مسابقه در 25 ژوئن سال 1994 انجام شد.این مسابقه رو براتون با کیفیت عالی آماده ی دانلود کردیم.
 • جف هاردی مقابل. 1.2.3 کیدز در سال 1994 با کیفیت HD  »  سایز : 25 MB  -  لینک دانلود 
×× پایان دوران سخت و شروع یک دوره ی رویایی :
جف در 19 سالگی به همراه برادرش مت در سال 1998 با WWE قراردادی رو امضاء کردند و با نام هاردی بویز شروع به درخشش کردن و اولین عنوان اونها در دبلیو دبلیو ای کمربند تگ تیم این کمپانی بود.اونها در ابتدا با ادج و کریستین درگیر شدند و از درگیری این دو تیم مسابقه های فوق العاده ای به جا مونده است.یکی از درگیری های این دوتیم بر سر کمربند تگ تیم در آنفورگیون 2000 انجام شد.در این مسابقه لیتا هم همگروه با هاردی بویز بود و بعضی جا ها دخالت های خوبی می کرد.هاردی بویز در این مسابقه بسیار خوش درخشیدن و مستر مکمن رو برای استوری های بهتر با سوپر استارهای بزرگتر تشویق می کرد.این مسابقه برای شما آماده ی دانلود از هاست 4 شیرد شده است.
 • دانلود آنفورگیون 2000 هاردی بوز مقابل. ادج و کریستین (استیل کیج) » سایز : 104 MB  -  لینک دانلود
 • دانلود ویدئو ی رسلمنیا 17 ( تی ال سی مچ )  »  سایز: 37 MB  -  لینک دانلود
×× استوری برادر ورسز. برادر :
بعد از درگیری های جف با ادج و کریستین در یک مسابقه ی استیل کیج در مقابل دادلی بویز هاردی بویز شکست خوردند.این شکست به علت اشتباه جف هاردی در انجام فینیشر ش بود.بعد از اون شکست مت هاردی بسیار ناراحت شد و می خواست که تلافی کنه.در مسابقه ی تک به تک جف هاردی مقابل ادج مت هاردی باعث باخت جف شد تا سرانجام در ونجنس سال 2001 این دو استار در یک مسابقه به مصاف هم رفتند داور این مسابقه ی زیبا لیتا بود.
 • دانلود برادر ورسز. برادر در ونجنس 2001 ( داور ویژه : لیتا ) »  سایز : 103 MB  -  لینک دانلود
×× اخراج جف در سال 2004 و حضورش در تی ان ای تا سال 2006 :
بعد از اخراج شدن جف او به باشگاه دوران نوجوانی خود یعنی OMEGA بازگشت و مدتی را در انجا سپری کرد و TNA فرصت طلب در اینجا بود که به سراغ جف رفت و با جف قرارداد بست.جف در June 23 سال 2004 اولین مسابقه خود را در TNA در مقابل AJ Styles انجام داد که با دخالت های کید کش و دالاس مسابقه نیمه کاره به اتمام رسید.جف در July 28 در یکی از PPV های TNA در مقابل Monty Brown که برنده هم عنوان نفر اول قهرمانی را کسب میکرد قرار گرفت که جف اولین موفقیت خود را در TNA کسب کرد و در مقابل Monty Brown پیروز شد و عنوان نفر اول قهرمانی را کسب کرد.تا چند هفته جف مانند گذشته در مسابقات گروهی شرکت کرد که اغلب در ان ها موفق بود و بالاخره در September 8 در یکی از PPV های TNA در مقابل قهرمان کمربند سنگین وزن NWA یعنی جف جارت قرار گرفت که در این مسابقه شکست خورد.دقیقا یک ماه بعد از شکست در مقابل جف جارت اینبار جف هاردی در مقابل Abyss قرار گرفت که در این مسابقه برنده باید با Monty Brown برای عنوان نفر اول قهرمانی در هفته بعد مسابقه میداد که جف پیروز در مقابل Abyss پیروز شد.در هفته بعد جف برای عنوان نفر اول قهرمانی با Monty Brown مسابقه داد که جف پیروز شد و قرار شد که جف بر سر کمربند در PPV بعدی TNA یعنی Victory Road با جف جارت مسابقه دهد.و اما در November 7 سال 2004 در PPV بعدی کهVictory road نام داشت جف هاردی بار دیگر در مقابل جف جارت برای کمربند NWA قرار گرفت که با کمک اسکوت حال و کوین نش به جف جارت, هاردی اینبار هم شکست خورد.اما چند هفته بعد باز هم جف در مسابقات گروهی شرکت کرد و در PPV بعدی که Final Resolution بود جف در مقابل اسکوت حال قرار گرفت که در این مسابقه Roddy Piper داور ویژه بود و سرانجام جف در این مسابقه پیروز شد.یکی دیگر از مسابقات مهم جف در February 13 در مقابل Abyss برای عنوان نفر اول قهرمانی بود که جف شکست خورد که باعث درگیری های مختصری بین جف و Abyss شد.در PPV بعدی که TNA Lockdown بود جف هاردی موفق شد تا ریون را در مسابقه Tables Cage Match شکست دهد.و اما اتفاق عجیبی که برای جف افتاد این بود که TNA اجازه حضور جف در PPV بعدی یعنی Hard Justice نداد! تا چند هفته از جف در TNA خبری نبود تا بالاخره در August 14 سال 2005 به TNA بازگشت که در اولین شب به جف جارت حمله کرد.ولی بعد از این معلوم نیست به دلیل چه اختلافی بین جف و TNA دیگر مسابقات مهم برای جف تشکیل نشد به طوری که در دیگر PPV این کمپانی که TNA Turning Point نام داشت هم برای جف مسابقه ای تشکیل نشد! در مورد این موضوع جف از TNA شکایت کرد ولی اثری نداشت و بار دیگر بی اهمیت ترین مسابقات برای جف تشکیل شد!در اینجا بود که جف از TNA جدا شد و بار دیگر بعد از گذشت سالها به WWE بازگشت که در اولین شب با دشمن دیرینه خود یعنی ادج رو به رو شد که این مسابقهNO  DQ بود به نفع جف به پایان رسید.در هفته بعد هم جف در مقابل رندی اورتون برای عنوان نفر اول قهرمانی برای کمربند بین قاره ای قرار گرفت که در این مسابقه پیروز شد و  در انفورگیون 2006 در مقابل قهرمان بین قاره ای یعنی جانی نایترو قرار گرفت و او را برد .
 • جف هاردی ورسز ای اج استایل در سال 2004  »  سایز: 27 MB  - لینک دانلود
 • بک استیج جف هاردی در تی ان ای برای ورود به رینگ  »  سایز: 2.56 MB  - لینک دانلود
  جف هاردی ورسز. نایترو در راء 2 اکتبر 2006  »  سایز: 76 MB  -  لینک دانلود
 • جف هاردی ورسز. رندی اورتون در راء 2007 » سایز: 39 MB  -  لینک دانلود
 • رویال رامبل 2007 هاردی بویز ورسز. میز و مورسن » سایز: 127 MB  -  لینک دانلود
 • ونجنس 2007 هاردی بویز ورسز. مورداک و کید  »  سایز : 49 MB  -  لینک دانلود
×× جف هاردی قهرمان اینترکانتینانتال و دبلیو دبلیو ای :
جف هاردی در سال 2006 با برتری در مقابل نایترو کمربند بین قاره ای را از آن خود کرد و توانست اون رو تا سال 2008 حفظ کند.او برای نگه داشتن این کمربند سوپر استار هایی مانند تریپل اچ و ادج و رندی اورتون و نایترو و اوماگا و... ببرد تا سرانجام کمربند را در 19 فبریه 2008 به اوماگا باخت.بعد از این بد شانسی یکبار دیگه فرصتی بدست آورد تا قهرمان دبلیو دبلیو ای شود و در آرماگدون سال 2008 توانست در یک مسابقه ی تریپل تریت مچ تونست ادج و تریپل اچ رو شکست بده و قهرمان دبلیو دبلیو ای بشه.
 • جف هاردی ورسز. ادج ورسز. تریپل اچ در آرماگدون 2008  »  سایز: 48 MB  -  لینک دانلود
 • جف هاردی ورسز. شان مایکلز در راء 2008 »  سایز: 169 MB  -  لینک دانلود
 • جف هاردی ورسز گریت کالی در 22 آگوست 2008 » سایز: 96 MB  -  لینک دانلود
×× سال 2009 سال بدشانسی های جف هاردی :
در سال 2009 جف هاردی کلکسیونی از بدشانسی هارو بدست آورد در اول در اکستریم رولز با
شکست دادن ادج تونست قهرمان وورلد هوی ویت چمپیون بشه اما بلافاصله بعد از مسابقه سی ام پانک از امتیاز مستر مانی این د بنک استفاده کرد و قهرمانی رو از جف هاردی گرفت در پی پی وی بعدی یعنی د بش باز هم سی ام پانک قهرمان موند تا این که در نایت آو چمپیون جف هاردی دوباره تونست چمپ بشه ولی طولی نکشید تا در پی پی وی بعد یعنی سامراسلم جف هاردی کمربند رو با بد شانسی تمام به سی ام پانک باخت.اما در 28 آگوست 2009 در یک مسابقه ی استیل کیج جف هاردی و سی ام پانک با شرط اینکه بازنده باید دبلیو دبلیو ای را ترک کند به مصاف هم رفتند جف هاردی هم به میل باطنی خود این مسابقه رو باخت تا بدشانسی های خود را در دبلیو دبلیو ای تکمیل کند و به همین ترتیب او دبلیو دبلیو ای را ترک کرد.او تاکنون در تی ان ای بسیار موفق بوده است.

 


مت هاردی

چهار شنبه 12 مهر 1391
16:37
alihoveida

 قد : ۲/۶ فوت

 
وزن : ۲۳۶ پوند
 
ملیت : کامرون
 
فینیشر : Twist of Fate
 
افتخارات :ECW Champion; United States Champion; World Tag Team Champion; European Champion; Hardcore Champion; Cruiserweight Champion; WCW Tag Team Champion
 
    مت هاردی یکی از سوپر استارهای کشتی کچه که همیشه در کارش موفق بوده . وقتی که مت هاردی بچه بود به همراه جف در حیاط خانه شان کشتی کچ بازی می کرد هیچکس فکر نمی کرد که این دو نفر یک تگ تیم را تشکیل بدهند و کمربند بگیرند . گروه هاردی بویز واقعا عالی بود و یکی از خصوصیات این گروه این بود که آن ها زیاد ریسک می کردند . اولین رسلمنیایی که این گروه در آن شرکت داشت رسلمنیای سال ۲۰۰۰ بود . گروه هاردی بویز در آن رسلمنیا در یک لدر مچ بر سر کمربندهای تگ تیم شرکت کرد .
 
     جدا از افتخارتی که مت به همراه جف به دست آورده مت موفق به کسب افتخارات زیادی مثل قهرمانی اروپا قهرمانی هاردیکور و... شده است . مت در سال ۲۰۰۸ قهرمان ECW شد و به افتخاراتش افزود .
 
     مت کارهای مهم دیگری هم انجام داده برای مثال او مدتی دوست پسر لیتا بوده ولی وقتی که او در سال 2009 با جف هاردی دشمن شد و به او خیانت کرد قسمت دیگری از وجودش را به نمایش گذاشت .
 
     دعوای بین مت و جف با این شروع شد که مت باعث شد که ماشین جف در کامرون تصادف کند و دو هفته ی بعد در راو وقتی که جف پس از آن حادثه به کشتی کچ بازگشت مت فشفشه ها را دستکاری کرد و فشفشه ها به جف برخورد کردند و او را مصدوم کردند . مت و جف در رسلمنیای 25 در مقابل هم بازی کردند . این مسابقه با پیروزی جف به پایان رسید .

موضوعات مرتبط: مت هاردی

مت هاردی

چهار شنبه 12 مهر 1391
16:37
alihoveida

 قد : ۲/۶ فوت

 
وزن : ۲۳۶ پوند
 
ملیت : کامرون
 
فینیشر : Twist of Fate
 
افتخارات :ECW Champion; United States Champion; World Tag Team Champion; European Champion; Hardcore Champion; Cruiserweight Champion; WCW Tag Team Champion
 
    مت هاردی یکی از سوپر استارهای کشتی کچه که همیشه در کارش موفق بوده . وقتی که مت هاردی بچه بود به همراه جف در حیاط خانه شان کشتی کچ بازی می کرد هیچکس فکر نمی کرد که این دو نفر یک تگ تیم را تشکیل بدهند و کمربند بگیرند . گروه هاردی بویز واقعا عالی بود و یکی از خصوصیات این گروه این بود که آن ها زیاد ریسک می کردند . اولین رسلمنیایی که این گروه در آن شرکت داشت رسلمنیای سال ۲۰۰۰ بود . گروه هاردی بویز در آن رسلمنیا در یک لدر مچ بر سر کمربندهای تگ تیم شرکت کرد .
 
     جدا از افتخارتی که مت به همراه جف به دست آورده مت موفق به کسب افتخارات زیادی مثل قهرمانی اروپا قهرمانی هاردیکور و... شده است . مت در سال ۲۰۰۸ قهرمان ECW شد و به افتخاراتش افزود .
 
     مت کارهای مهم دیگری هم انجام داده برای مثال او مدتی دوست پسر لیتا بوده ولی وقتی که او در سال 2009 با جف هاردی دشمن شد و به او خیانت کرد قسمت دیگری از وجودش را به نمایش گذاشت .
 
     دعوای بین مت و جف با این شروع شد که مت باعث شد که ماشین جف در کامرون تصادف کند و دو هفته ی بعد در راو وقتی که جف پس از آن حادثه به کشتی کچ بازگشت مت فشفشه ها را دستکاری کرد و فشفشه ها به جف برخورد کردند و او را مصدوم کردند . مت و جف در رسلمنیای 25 در مقابل هم بازی کردند . این مسابقه با پیروزی جف به پایان رسید .

موضوعات مرتبط: مت هاردی

جان موريسون

چهار شنبه 12 مهر 1391
16:24
alihoveida

 

نام اصلي:جان راندال هنيگان
متولد:3 اکتبر 1979(31 سال)
اهل:لس آنجلس,کاليفرنيا
نام درون رينگ:جان موريسن
لقب اصلي:shaman of s*xy
آغاز کشتي کج:27 ژانويه 2003
ورود به wwe:آپريل 2005
فينيشر:starship pain,running knee
برند:راء
قد:185 سانتي متر
وزن:102 کيلوگرم
John Randall Heningan در 3 اكتبر 1979 در آمريكا متولد شد.نام وي در رينگ John Morisson و در گذشته Johnny Nitro بود.او در WWE و در برند Smackdown كشتي ميگيره و در حال حاضر كمربند بين قاره اي رو به دوش ميكشه
وي قبل از بستن قرار داد با WWE در OVW كشتي ميگرفت.منيجر وي براي مدتي Melina ديواي حاضر WWE بود.
بعد از پيوستن به WWE به اسمكدان رفت و در آوريل 2005 به همراه مركوري تونست كمربند Wwe Tag TEam رو بدست بياره.در مي سال 2006 اين دو كمربند رو از دست دادند و بين موريسون و ملينا رابطه عشقي به وجود اومد و هردو به راو منتقل شدند. و كمربند بين قاره اي رو بدست اورد.
سپس به اي سي دبليو رفت و كمربند ECW رو بدست اورد
هم اكنون هم در برند اسمكدان به سر ميبرد
 
 
در 1 مارچ 2004 موريسون توسط اريك بيشاف به برند راو اومد.وي نام خويش رو جاني بليز"Johnny Blaze" قرار داد ولي هفته بعد نامش رو به Johnny Spade تغيير داد و 3 هفته بعد نامش رو به Johnny Nitro تغيير داد4
در اولين بازيش در 7 ژوئن 2004 در مقابل يوجيم شكست خورد
در سال 2005 موريسون وارد رابطه عشقي با ملينا شد و ملينا منيجر وي بود.نام گروه آنها MNM يعني مركوري-نيترو-ملينا بود
اونا در اولين بازيشون به صورت تگ تيم تونستند تيم ري ميستريو و ادي گررو رو شكست بدهند و كمربند Wwe Tag Team رو بدست بيارن
مدتي بعد هاردكور هالي و چارلي هاس اين دو رو شكست دادند و كمربند رو ازشون گرفتند.در گريت آمريكن بش يك For Way Tag Team Match انجام شد كه طي اون تيم MNM موفق به شكست تيم ريگال و پائول بروچيل شد و كمربند رو بدست اوردند.
اونا در آرماگدون همون سال كمربند رو باه باتيستا و ري ميستريو باختند.اونا در 30 دسامبر ريمچ گرفتند و دوباره كمربند رو ازآن خودشون كردند و براي سومين بار مالك كمربند Wwe Tag Team شدند.
اونا سه ماه متوالي با تيم پائول لندن و برايان گندريك درگير بودند كه در جاجمت دي كمربند رو شكست دادند و ملينا به مركوري حمله كرد.
در هفته بعد موريسون و ملينا به راو منتقل شدند و كمربند جان سينا يعني Wwe Championship رو چلنج كرد كه شكست سختي از سينا خورد.
در ونجنس همون سال در مسابقه اي سه نفره ببا پين كردن شلتون بنجامين صاحب كمربند بين قاره اي شد
در 2 اكتبر كمربندشو به جف هاردي باخت.وي در 6 نوامبر ريمچ گرفت ولي بازهم كمربند رو با قانون DQ باخت
در نوامبر MNM دوباره در راو برگشت و به مصاف هاردي بويز در December To Dismember رفتند كه بازهم شكست خوردند.
در آرماگدون و در مسابقه اي لدر مچ مركوري توسط مت هاردي مصدوم شد و تيم MNM از هم پاشيد.باري ديگر MNM تشكيل شد و در رويال رامبل و نو وي اوت از هاردي بويز شكست خوردند.
MNM پابرجا ماند تا در سال 2007 كه مركوري از WWE اخراج شد
پس از اخراج مركوري ،ملينا توسنت كمربند Womens رو بدست بياره و نيترو هم به ECW رفت
 
رفتن نيترو به ECW باعث شد كه نامش رو به John Morrison تغيير بده و با د ميز تيم بشه
در نايت آف چمپينز موريسون تونست سي ام پانك رو شكست بده و براي اولين بار صاحب كمربند ECW بشه
مدتي بعد گيميك وي تغيير كرد و در Great Amrican Bash بار ديگر در مقابل سي ام پانك از كمربندش دفاع كرد و برنامه تلويزيون "15Minutes Of FAme " رو در هفتگي هاي ECW به راه انداخت
در سامراسلم مورسون كمربندشو به پانك باخت
در 16 نوامبر در اپيزود اسمكدان ميز و موريسون تيم شدند و به سرعت كمربند Wwe Tag Team رو ذر سوروايوور سريز با شكست مت هاردي و MVP بدست اوردن
در فوريه 2008 موريسون و ميز برنامه جديد رو با نام The Dirt Sheet ساختند و تا قبل از هم پاشيدن تيم ميز و موريسون هم پخش ميشد
اونا در Great Amrican Bash و در Fatal Four Way Match كمربندشونو به كرت هاكينز و زك رايدر باختند.
در Slammy Award ميز و موريسون جايزه Tag TEam Of The Year رو بدست اوردن
در 13 دسامبر 2008 با پريمو و كارليتو درگير شددند ومدتي هم بر سر خواهران بلا4 استوري لاين داشتند
در درفت سال 2009 كه در 13 آوريل انجام شد ميز به راو رفت و موريسون به اسمكدان.تيم اين دو از هم پاشيد و ميز به موريسون حمله كرد.
در اولين بازي جان موريسون در اسمكدان در 17 آوريل توسن ت از سد R-truth بگذره.
در 1 مي شلتون بنجامين رو شكست داد و در بك استيج با جريكو درگير شد.در جاجمن دي موريسون بنجان رو شكست داد.موريسون كمربند جف هاردي يعني كمربند سنگين وزن رو چلنج كرد ولي از جف شكست خورد و ناكام ماند.در 4 سپتامبر و در اسمكدان موريسون تونست ري ميستريو رو شكست بده و كمربند بين قاره اي رو بار ديگر بدست بياره
 
در پايان هم اطلاعاتي كوتاه از او:
 
فينشر ها:
S*p*er Kick2004-2005,2008
Standing Shooting Star Press 2005-2006
Starship Pain -2009

حركات مورد علاقه:
* 180° spun flare transitioned into a leg drop
* Belly to back wheelbarrow facebuster
* European uppercut
* Multiple kick variations
o Flying Chuck(Springboard roundhouse)
o Spinning heel
o Step–up jumping high
* Running knee smash to a seated opponent
* Russian legsweep
* Springboard moonsault
* Springboard or a slingshot elbow drop
* STO backbreaker followed by either a Russian legsweep or a neckbreaker

منيجر ها:
* Melina
* Jillian Hall
* The Bella Twins
* Nikki Bella
لغب ها:
* "The Guru of Greatness"
* "The Friday Night Delight"
* "The New Face of Extreme"
* "The Shaman of Sexy"
* "The Tuesday Night Delight"

موزيك هاي ورودي:
* WCW Monday Nitro theme song (2004)
* "Paparazzi" by Jim Johnston (2005–July 2007)
* "Ain't No Make Believe (instrumental)" (July 2007–August 2007)
* "Ain't No Make Believe" by Stonefree Experience (August 2007–present)

قهرماني ها:
OVW Southern Tag Team Championship (1 time) به همراه مركوري
PWI Tag Team of the Year (2005) به همراه مركوري
* ECW Championship (1 time)
* World Tag Team Championship (1 time) – به همراه ميز
* WWE Intercontinental Championship (3 times, current)
* WWE Tag Team Championship (4 times) – 3بار با مركوري و يك بار با ميز
* Slammy Award for Tag Team of the Year (2008) – به همراه ميز
* Slammy Award for Best WWE.com Exclusive (2008) –به همراه ميز
* WWE Tough Enough III co–winner with Matt Cappotelli


گلدبرگ

چهار شنبه 12 مهر 1391
16:20
alihoveida
نام: William Scott Goldberg
 
 
لقب: Bill Goldberg
 
متولد: ۲۷ دسامبر ۱۹۶۶
 
همسر: Wanda Farreton
شهر: آتالانتا
قد: 197
وزن: 128
تاریخ ورود به کشتی کج: مارچ ۱۹۷۷ WCW
 
حرکت پایانی: Jackhammer
 
دوشمنان:
 
Raven
Scott Hall
Hulk Hogan
The Outsiders
Lex Luger 
Tank Abbot
Kevin Nash
Sid
Bret Hart
Vince Russo
Scott Steiner 
The Rock
Chris Jericho
Triple H 
 
Evolution
Brock Lesnar
 
در تاریخ ۲۰ آپریل ۱۹۸۸ با شکست Raven قهرمان United States Titile WCW  شد.
 
در تاریخ ۶ جولای ۱۹۹۸ با شکست Hollywood Hogan قهرمان World Title WCW شد.
 
در سال ۱۹۹۹ با شکست Sid باز هم قهرمانی United States Title WCW رو از آن خود کرد.
 
(وی دارای یک کمربند World Tag Team Title WCW بود که با کمک Bret Hart به این عنوان دست یافته بود)
 
در آنفورگیون سال ۲۰۰۳ در WWE با شکست Triple H قهرمان World Heavyweight Champion WWE شد

استان کلد استیو استین

چهار شنبه 12 مهر 1391
16:8
alihoveida

 

نام واقعی: Steve williams

متولد : 18 December 1964
 
وزن : 115 كیلو
قد : 188 CM
 
تاریخ ورود : 1989
اهنگ ورودی : اهنگ رینگمستر در سال های 95-96 توسط جیم جانستون
اهنگ هل فروزن اور در سال های 96-98 توسط جیم جانستون
اهنگ I want U tell me در سال های 98-2000 و اواخر 2001 و اهنگ حال حاضر توسط جیم جانستون
اهنگ گلس شترز در سال های 2000-جولی2001 توسط دیستوربد (زمانی كه استین منفور بوده از این اهنگ استفاده می كرده)
شما می تونید آخرین آهنگ استیو استین رو پایین دانلود کنید.
لینک دانلود
 
استیو در 24 نوامبر سال 1990 با كاترین بورهاس ازدواج كرد اما بعد از 2 سال استیو و زنش در تاریخ 7 اگوست 1992 از هم طلاق گرفتند. ( دلیل طلاق انها اشنایی استیو با جینی كلارك بود)
استیو در 18 دسامبر 1992 با جینی ازدواج كرد. ثمره ی این ازدواج استفانی (متولد 1992)( استیو در اخرین ماه سا ل با جینی ازدواج كرد و در همون سا ل بچه شونم به دنیا اومد!!!!!!!!!؟؟؟؟ بیخود نیست كاترین طلاق گرفته!!!!) و كسیدی (متولد 1996) بود. او همچنین دختر سابق خودش رو ( بچه ی خودش و كاترین ) جید رو به فرزندی قبول كرد.
استیو در سال 1999 از این زنش هم طلاق گرفت. بعد از طلاق فرزندان استیو پیش جینی در انگلیس رفتند.
دیری نپایید كه استیو دوباره ازدواج كرد . این دفعه اون با دبرا مارشال در تاریخ 13 سپتامبر 2000 ازدواج كرد.
یه چیز جالب هم بگم در تاریخ 15 جون 2002 یه كسی به پلیس تگزاس زنگ میزنه و خودشو دبرا معرفی می كنه و میگه كه شوهرش اونو زده .وقتی پلیس اونجا میرسه دبرا وحشتناك زخمی بود و استیو هم رفته بوددر 14 اگوست 2002 استین رو دستگیرمیكننو دادگاه اون رو متهم می كنه و اونو به یه سال حبس و 1000$ جریمه و 80 ساعت كار برای دولت (والا منم نفهمیدم اما ترجمش میشه كار برای دولت توسط مجرمین در جاهای سخت) . دبرا متوجه میشه كه این كار استیو عمدی نبوده و بخاطر دارویی بوده كه استیو مصرف می كرده این جوری شده و نمی تونسته استیو خودشه كنترل كنه . دبرا شكایتشو پس می گیره . دبرا در 22 جولای 2002 تقاضای طلاق می كنه و در 5 فبریه طلاقشو به صورت رسمی می گیره.
 
 
 
 
 
استیو دومین پسر بزرگ خانواده بود و 3 تا برادر و یه دونه خواهر داره . او در شهراستین تگزاس زندگی می كرد اما بعد از اینكه مادرش طلاق گرفت اون به شهر ویكتوریا تگزاس رفت . مادر استیو بعد از نقل مكان با مردی به نام كن ویلیامز ازدواج كرد .(نام فامیل اولی استیو اندرسون بود كه بعدآ به ویلیامز تغییرش داد و تا الان هم از ویلیامز استفاده می كنه) 
استیو در بچگی به فوتبال امریكایی و بیسبا ل و طناب كشی علاقه داشت . وی در سا ل 1989 به مدرسه ی كشتی كریس ادامز رفت .
او سپس به WCW رفت و لقب استانر استیو استین رو برای خود انتخاب كرد .
استیو درWCW بسیار موفق بود . از افتخارات او در WCW می توان به چندین بار کسب عنوان WCW tag team اشاره كرد.
( مثلآ او یكبار با برایان پیلمن با فلیر و ارن اندرسون مسابقه داد اما شكست خورد). او چندید بار WCW USA هم شده بود ؛ همچنین داستین رودز رو شكست داده بود (اگه اشتباه نكنم داستین رودز همان گلداست خودمونه). 
استین در 1995 توسط اریك بیشاف از WCW اخراج شد.استیو به ECW رفت. او زمانی كه در ECW بود لقب استون كولد رو برای خودش انتخاب كرد . همچنین با سندمن و مایك ویپرك درگیر شد . او در November to remember 95 از ویپرگ شكست خورد . او در December to Dismember1995 با سندمن و ویپرگ سر ECW مسابقه داد كه سندمن برنده ی ان مسابقه بود..
استیو در اواخر 95 به WWF اومد او اسم The Ring master رو برای خود انتخاب كرد. منیجر او در ان زمان تد دیبیاسه بود . او با ساویو وگا درگیر شد . در این زمان بود كه استین كلشو تراشید . او در رسلمنیا 12 با وگا مسابقه داد و او را شكست داد.
استین در سا ل 96 به شهرت رسید او در این سال استانر رو به شهرت رساند . او King of the Ring هم شد . او با شكست دادن HHH در نیمه نهایی و شكست دادن Jake ‘the snake’roberts به این مقام رسید.
او رویال رامبل 97 رو همچنین برده البته قابل ذكر است كه استین یكبار توسط برت هارت از رینگ بیرون انداخته شد اما این اتفاق از چشم داور مخفی ماند او به رینگ برگشت و برت هارت رو از رینگ انداخت بیرون و برد.
استیو با برت هارت و اون هارت هم درگیری داشت. از مسابقات زیبای او می توان به مسابقه ی او با برت هارت در Wrestlemania 13 اشاره كرد. نوع این مسابقه سابمیشن بود . استین در این مسابقه شكست خورد.
استین مدتی بعد با مك من درگیری داشت كه البته این درگیری ها به مایك تایسون مربوط می شد .
او در رویال رامبل 98 هم با حذف كردن راك برنده شد . او به دلیل برنده شدنش می بایست با شان مایكلز مسابقه می داد.
او توانست در wm 14 با كمك مایك تایسون برنده شود و كمربند WWF رو تصاحب كرد.
درگیری استین با مك من در سا ل 99 به اوج خود رسید در رویال رامبل 99 چیزی نمانده بود كه استین برنده ی مسابقه شود كه مك من با حذف او برنده ی رامبل شد.
او در wm سال 99 با شكست دادن راك توانست برای 3مین بار WWF champion بشه. استیو كمربند خود رو تا سامراسلم نگه داشت اما در سامر اسلم او مسابقه رو (كه triple threat بود و افراد شركت كننده استین و تریپل اچ و منكایند بودند) به منكایند واگذار كرد. استیو در سوروایور سریز با یك ماشین تصادف كرد و به مدت 9 ماه از مسابقات دور ماند.
او در بكلش 2000 امد و تریپل اچ و مك من رو زد و به راك كمك كرد تا كمر بندش رو بگیرد استین در انفورگیون 2000 رسمآ برگشت .
استین در سوروایور سریز 2000 با تریپل اچ دوباره مسابقه داد.
در پاركینگ تریپل اچ دوباره میخواست با ماشین به استین بزند اما ایندفعه استین پیشدستی كرد و ماشین اچ اچ اچ رو 6 متر بالا برد و از انجا به زمین انداخت.
استین همچنین در مسابقه ی هل این ا سلی كه در ارماگدون 2000 بین استین، ریكیشی، كرت انگل، اندرتیكر، تریپل اچ و راك برگزار شد شركت كرد اما برنده ی ان مسابقه كرت انگل بود.
استیو در رویال رامبل 2001 با حذف كردن Kane برنده شد و این موجب شد كه او در مقابل راك قرار گیرد او توانست راك را شكست دهد (اگه اشتباه نكنم با كمك مك من بود) او كمربند را تا انفورگیون حفظ كرد اما در انفورگیون به انگل باخت اما در راء اون رو دوباره پس از 2 یا 3 هفته پس گرفت. در ونجنس 2001 استین كمربند رو به جریكو باخت( ان شب برای جریكو شبی تاریخی بود چون ان شب جریكو هم راك رو برد هم استین رو. او همچنین WCW هم بود كه این باعث شد او WWF و WCW رو با هم تركیب كنه و WWF undisputed champion رو بسازه.)
او در سا ل 2002 با گروه NOW(مخخف New world order) در بیفته . او در WM18 با كوین نش یك مسابقه داد كه اون رو شكست داد. او با تیكر هم سر wwf undiputed هم مسابقه داد كه ان مسابقه رو باخت . او در جاجمنت دی 2002 یه مسابقه ی هندیكپ با بیگشو و فلیر داد واون دو رو هم شكست داد.
اخرین حضور او 3 جون بود كه یك مسابقه بود با فلیر كه استین ان مسابقه رو برد و فلیر می بایست پیش خدمت (بخونید نوكر) استین می شد .
استین به خاطر استوری لاین های بدی كه براش مینوشتن تعصب كرد .
او در نو وی اوت 2003 دوباره برگشت او در WM19 با راك یه مسابقه داد كه باخت. این آخرین مسابقه ی استین شد.
او یه مدت هم جنرال منیجر راء بود . از ان مدت به بعد استین گاه گداری حاضر میشد و اكثرآ به همه استانر می زد و می رفت.

صفحه قبل 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 22 صفحه بعد